Інтерфакс-Україна
07:00 08.05.2018

Трамп оголосить рішення щодо угоди з іранської ядерної програми у вівторок

1 хв читати
Трамп оголосить рішення щодо угоди з іранської ядерної програми у вівторок

Президент США Дональд Трамп написав на своїй сторінці в "Твіттері", що має намір оголосити своє рішення щодо угоди з ядерної програми Тегерана у вівторок о 14:00 за місцевим часом (21:00 за Києвом).

"Я оголошу рішення щодо іранської угоди завтра з Білого дому о 14:00", - йдеться в повідомленні.

Раніше Д.Трамп неодноразово критикував цю угоду, відзначаючи, що документ не охоплює низку важливих питань, зокрема - проблему розробки Іраном балістичних ракет.

У свою чергу, європейські союзники США іранпропонують зберегти в силі угоду з атому, але паралельно працювати над іншим договором, що стосується інших спірних питань між Заходом і Тегераном.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посадовця Чернівецької митниці викрито на систематичних хабарях - ДБР

Новим директором з маркетингу "МакДональдз" в Україні, Чехії та Словаччині призначено Яна Дігела

Україна на позачерговому засіданні Ради Україна-НАТО закликала до посилення ППО країни

ФАО та Норвегія виділяють $4 млн для підтримки 6 тис. сільських домогосподарств у 3 прифронтових областях

Сирський обговорив із командувачем Сухопутного командування ОЗС НАТО потреби для зміцнення ППО

Україна очікує від країн ЄС і НАТО дієвої реакції на застосування "Орєшніка" - Кондратюк

Помер чоловік, поранений під час атаки ворога "іскандерами" на Кривий Ріг – Вілкул

РФ суттєво пошкодила два енергооб'єкти ДТЕК на Одещині

Росія завдала ракетного удару по Харківському інноваційному терміналу "Нової пошти", знищено вантажний термінал та частково поштовий

Внаслідок обстрілів відключено споживачів у Києві, семи областях та ще в двох регіонах – через негоду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА