Інтерфакс-Україна
11:05 09.05.2018

Нацкорпус біля будівлі телеканалу "Інтер" вимагає зняти з вечірнього ефіру "антиукраїнський контент"

1 хв читати
Нацкорпус біля будівлі телеканалу "Інтер" вимагає зняти з вечірнього ефіру "антиукраїнський контент"

Прибічники партії "Національний корпус" і національної дружини прийшли до будівлі телеканалу "Інтер" 9 травня.

"Вимагаємо від керівництва телеканалу зняти з вечірнього ефіру 9 травня пропагандистський, антиукраїнський контент. Якщо цього не станеться, ми залишаємо за собою право на будь-які адекватні дії у відповідь", - повідомляється на сайті "Національного корпусу".

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", загалом біля будівлі телеканалу перебувають близько 100 активістів. Вони перешкоджають входу до будівлі співробітників телеканалу, однак вільно випускають працівників нічної зміни.

На стіни будівлі телеканалу націоналісти прикріпили наліпки "Інтер, стань українським".

Правопорядок у районі проведення акції забезпечують близько 80 поліцейських.

Представники "Нацкорпусу" називають свою акцію безстроковою.

У прес-службі ГУ Національної поліції Києва поінформували, що під телеканалом "Інтер" на вул.Дегтярівська триває акція "Національного корпусу", до якої долучилися близько 70 осіб, учасники акції розклеїли листівки на фасаді будівлі.

"Поліція забезпечує громадський порядок і своєю присутністю забезпечує охорону від радикальних і провокаційних дій. Правоохоронці реагуватимуть на будь-які порушення і діятимуть відповідно до чинного законодавства", - наголосив керівник поліції Києва Андрій Крищенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Адвокатую, щоб у програмі "1000 годин контенту" була більша кількість музики

Уряд розпочинає виплати у випадку загибелі або поранення журналістів під час виконання професійних обов’язків

Свириденко провела нараду щодо ліквідації наслідків обстрілу Одеси

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Штраф за російські пісні в закладах має бути більше 50 тис. грн

Атестаційна колегія Міносвіти позбавила наукового ступеню ще одну особу через плагіат

Міносвіти оголосило конкурсний проєкт для університетів зі створення й розвитку "кампусів досконалості"

Російських виконавців на стримінгових платформах будуть блокувати за рішенням РНБО - голова підкомітету з музіндустрії Санченко

Кількість постраждалих на Одещині зросла до трьох

Генсек Ради Європи: Міжнародна комісія з претензій буде другим незалежним міжнародним інструментом з питань компенсації за агресію Росії

Зеленський про нічні удари по інфраструктурі: Важливо, щоб зараз усі бачили, що робить Росія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА