07:20 10.05.2018

Клімкін повідомив про завершення формування керівництва Українського інституту

2 хв читати
Клімкін повідомив про завершення формування керівництва Українського інституту

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив про обрання генеральним директором Українського інституту Володимира Шейка, а головою наглядової ради інституту - Ірини Подоляк.

"Кілька днів тому вперше мав задоволення зустрітися з членами наглядової ради Українського інституту. Вітаю Володимира Шейка з перемогою в конкурсі на генерального директора, а Ірину Подоляк - з обранням головою Наглядової ради Інституту", - написав П.Клімкін на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у середу.

Міністр підкреслив, що перед командою інституту поставлене "амбітне і дуже непросте завдання: щоб Український інститут відбувся, як свого часу відбулися Британська рада або Гете-Інститут."Щоб Україну бачили і впізнавали в світі, щоб наша країна закріпилася в масовій свідомості іноземців емоційно, на рівні художніх образів і духовних асоціацій", - написав він.

За словами П.Клімкіна, досягнення цієї мети залежить від спільної роботи команди Інституту, команди МЗС України, наглядової ради, українських посольств, професійного співтовариства, ЗМІ "та всіх інших, хто так чи інакше залучений в процес".

Як повідомлялося, 7 травня П.Клімкін на зустрічі з наглядовою радою Українського інституту поставив завдання щодо розвитку цієї структури.

"Зустрівся з наглядовою радою Українського інституту і привітав переможця конкурсу (на посаду керівника - ІФ) Володимира Шейка. Повинні разом зробити так, щоб Український інститут відбувся, щоб його знали так само, як Британську Раду або Гете-Інститут", - написав глава МЗС в Твіттері в понеділок.

Як повідомлялося, в червні 2017 року Кабінет міністрів України схвалив створення державної установи "Український інститут" для презентації України за кордоном і просування її іміджу в світі. Кабмін погодився з пропозицією Міністерства закордонних справ щодо створення Українського інституту, віднісши його до сфери управління МЗС.

У січні 2018 року МЗС дав старт конкурсу на посаду директора Українського інституту.

У квітні конкурсна комісія оголосила переможця на посаду керівника Українського інституту - ним став керівник програм з мистецтва в British Council Україна Володимир Шейко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА