Інтерфакс-Україна
13:32 10.05.2018

Кабмін погодив передання недобудови біля ст. метро "Лівобережна" в Києві від "Нафтогазу" Нацполіції

2 хв читати
Кабмін погодив передання недобудови біля ст. метро "Лівобережна" в Києві від "Нафтогазу" Нацполіції

Кабінет Міністрів України погодив передання від НАК "Нафтогаз України" до сфери управління Національної поліції багатоповерхової недобудови біля ст. метро "Лівобережна" в Києві.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в Києві в четвер.

"Погодитися з пропозицією Національної поліції щодо відчуження об'єкта незавершеного будівництва на вул. Андрія Шептицького Митрополита, 2 у Києві "Нафтогазом України" шляхом безкоштовного його передання до сфери управління Національної поліції", - йдеться у відповідному розпорядженні уряду.

У пояснювальній записці до документа зазначено, що після завершення будівництва будівлі в ньому будуть облаштовані службові приміщення поліції.

"Реалізація проекту розпорядження не потребує додаткових матеріальних та фінансових видатків із держбюджету. За інформацією Національної поліції України, фінансування добудови об'єкта здійснюватиметься за рахунок джерел, не заборонених законодавством України", - наголошується в пояснювальній записці.

Згідно з даними "Нафтогазу", балансова вартість недобудови біля ст. метро "Лівобережна" становить 32,27 млн грн.

Зведення будівлі почалося в 80-і роки. У ній планувалося розмістити Державний комітет із матеріально-технічного постачання УРСР. Після аварії на Чорнобильській АЕС темпи будівництва знизилися, а в 1991-му воно практично зупинилося: на той момент "коробку" будинку було завершено, однак внутрішні роботи і облицювання ще не були проведені.

Згодом будівлю розглядали для розміщення міністерств економіки, фінансів, Палацу правосуддя, інших установ. З 1999 року воно перебуває у власності "Нафтогазу України". У ньому планувалося розмістити центральний офіс компанії. У 2000-2001 рр. були розпочаті, але не закінчені роботи з облицювання і скління будівлі.

"Нафтогазу" в 2017 році довелося витратити близько 5 млн грн на закупівлю декоративно-захисного покриття, яким недобуду завісили у зв'язку в проведенням фіналу Євробачення в Міжнародному виставковому центрі, розташованому по сусідству.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ОВА: Шестеро поранених в результаті обстрілу Запоріжжя, пошкоджені будівлі та автівки

Макрон: жодні кордони не повинні бути змінені силою, а Україна ніколи не повинна бути вразливою

Сили оборони відбили з початку доби 157 бойових зіткнень - Генштаб

Лідери NB8 підтвердили підтримку суверенітету України та намір продовжувати постачання зброї у рамках зміцнення оборони Європи

Ворог атакував Дніпропетровщину безпілотниками, виникли пожежі – обладміністрація

Стармер після розмови із Зеленським провів консультації з Трампом щодо мирного плану

Грем: Трамп забезпечить, щоб Україна була вільною та суверенною державою із здатністю захистити себе

Конкурс на наглядраду "Енергоатому" буде проведений за повною процедурою за порадою послів G7

Поліція Кіпру розшукує підозрюваних у зв'язку зі спробою викрадення колишнього міністра енергетики України - ЗМІ

Орбан виступає проти додаткової допомоги Україні та підтримує план США щодо територіальних поступок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА