17:14 10.05.2018

Кабмін прибрав "фору" для чиновників під час проходження конкурсів на держслужбу

2 хв читати
Кабмін прибрав "фору" для чиновників під час проходження конкурсів на держслужбу

Уряд України на засіданні в четвер затвердив зміни до конкурсної процедуру для посад категорії "А" і фахівців з питань реформ, ліквідувавши "фору" для чиновників під час проходження конкурсів на державну службу, повідомив міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко.

"Ми детально аналізували конкурси, які проходять на нові посади в міністерствах з вересня минулого року. Окремі учасники говорили, що нинішні держслужбовці мають своєрідну "фору", що відчувається під час перевірки знань профільного законодавства. Ми мінімізували людський фактор: зі вступом у силу ухвалених сьогодні змін (через місяць) ця перевірка відбуватиметься у формі комп'ютерного тестування", - написав О. Саєнко в соцмережі Facebook у четвер.

За його словами, перелік питань буде оприлюднено на порталі вакансій career.gov.ua. Він складатиметься не більше ніж з 100 питань на знання не більше п'яти нормативно-правових актів.

"Під час тестування комп'ютер обере для кожного кандидата 25 завдань з цього переліку", - уточнив О. Саєнко.

Він також уточнив, що ухвалені зміни стосуватимуться автоматизації перевірки професійних знань, нададуть можливість скоротити кількість етапів і зменшити прохідний бал, а також удосконалять перевірку знань іноземних мов, за рахунок чого конкурси будуть прозорішими і проходитимуть швидше.

"Окрім цього, ми спростили саму процедуру для кандидатів: від тестування до співбесіди успішний конкурсант має здійснити максимум чотири візити до органу, в якому проходить конкурс, що особливо важливо для учасників з регіонів. Також для посад категорії "А" впроваджуємо більш глибоку перевірку знань іноземних мов", - зазначив він.

Відповідно до закону про державну службу, до держслужбовців категорії "А" належать, зокрема, держсекретар Кабінету Міністрів та його заступники, державні секретарі міністерств, керівники центральних апаратів виконавчої влади, які не є членами Кабміну, та їхні заступники, а також керівники державної служби в інших держорганах, юрисдикція яких поширюється на всю територію України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На Донбасі опівночі має розпочатися перемир'я

Розвідка перевіряє дані про нібито перебування російських військ на білоруській частині Чорнобильської зони відчуження

FIPRESCI визначило перших лауреатів Одеського кінофестивалю

Поліція перевіряє інформацію про постріл в автобус "Київ – Житомир"

Двоє осіб постраждали через затяжні дощі в Японії

Бойовики з опівночі суботи здійснили сім обстрілів позицій ООС, одного українського військового поранено - Міноборони

Луценко про розслідування вбивства Шеремета: Є гарячі версії

Експерти НАТО ознайомилися в районі проведення ООС з різними аспектами комунікації військових і місцевого населення

В ОБСЄ закликають українську владу завершити розслідування вбивства Шеремета

Колеги та рідні Шеремета чекають від президента України створення нової робочої групи правоохоронців з розслідування вбивства журналіста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА