Інтерфакс-Україна
18:08 10.05.2018

Кабмін виділив 28,6 млн грн на реставрацію в "Софії Київській" і купівлю обладнання для "Меморіалу жертв Голодомору"

1 хв читати
Кабмін виділив 28,6 млн грн на реставрацію в "Софії Київській" і купівлю обладнання для "Меморіалу жертв Голодомору"

Кабінет Міністрів України перерозподілив 28,6 млн грн на ремонтно-реставраційні роботи в Національному заповіднику "Софія Київська" і придбання проекційного обладнання для Національного музею "Меморіал жертв Голодомору".

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в четвер.

"З метою завершення комплексу ремонтно-реставраційних робіт у Національному заповіднику "Софія Київська" і придбання проекційного обладнання для Національного музею "Меморіал жертв Голодомору" схвалено перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству культури на 2018 рік", - йдеться в повідомленні Міністерства культури.

Зокрема, кошти будуть спрямовані на закінчення робіт з реконструкції інженерних мереж "Софії Київської" і закінчення ремонтно-реставраційних робіт на пам'ятці архітектури XVI ст. - хлібня (консисторія).

Також з метою виконання вимог плану заходів на 2017-2018 роки у зв'язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні, частина коштів буде спрямована на придбання проекційного обладнання для Національного музею "Меморіал жертв Голодомору".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Один загиблий і щонайменше четверо поранених внаслідок ворожих ударів у Донецькій області – ОВА

Одна людина загинула внаслідок атаки російських дронів у Чернігівській області – Нацполіція

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожого дрона в Херсонській області – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Саміт НАТО пройде без засідання щодо України, стверджує Politico, проте зміни в офіційній програмі наразі відсутні

Зеленський уже ухвалив низку кадрових рішень щодо керівників закордонних дипломатичних установ України - Сибіга

ООН запустила міжнародну панель з управління хімречовинами і відходами

Семеро цивільних постраждали внаслідок ворожих атак по Дніпропетровській області - Лукашук

Глави МЗС України та Великої Британії скоординували позиції напередодні саміту НАТО в Гаазі

У Старому Салтові на Харківщині загинув цивільний через атаку дрона

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА