Інтерфакс-Україна
20:01 11.05.2018

Скрипка розповів про глядачів, які пішли з концерту після слів на адресу Росії

1 хв читати
Скрипка розповів про глядачів, які пішли з концерту після слів на адресу Росії

Лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка повідомив, що після його слів про Росію третина глядачів покинула зал під час концерту в Гаазі. Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна".

Глядачі пішли з концерту після того, як він, за його словами, "ляпнув" фразу: "Приємно тут, в Голландії, в Європі, в Гаазі, виступати, де буде скоро суд над Росією". Після цього "вийшла третина залу". "Це були росіяни. На наші концерти росіяни давно не ходять, а тут, в Голландії, прийшли", - додав він.

Про який саме судовий процес йшлося, Скрипка не уточнив.


 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через ракетний удар по навчальному підрозділу Сухопутних військ відомо про 12 загиблих і понад 60 поранених

Двоє загиблих, 559 затриманих у наслідок заворушень футбольних фанів у Франції

Короткочасні дощі, місцями грози очікуються у понеділок у ряді областей України

Дві мирних мешканки постраждали через удар fpv-дрону по Купʼянську - прокуратура

ЦПД щодо зруйнування мостів у Брянській і Курській областях РФ : Кремль може готувати "підґрунтя для зриву перемовин - з іміджевою атакою на Україну як "країну-терориста"

Російські війська вбили херсонку у Дніпровському районі - ОВА

У Польщі відбувається другий тур президентських виборів

Одна людина загинула і 14 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області за добу - Синєгубов

Кількість боєзіткнень цього тижня зросла на 8%, авіаударів – на 20% – Генштаб

Кількість поранених внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя зросла до трьох – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА