21:10 11.05.2018

Зеркаль очікує рішень Гаазького арбітражу за позовами українських компаній протягом півроку

1 хв читати
Зеркаль очікує рішень Гаазького арбітражу за позовами українських компаній протягом півроку

Заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль очікує, що українські компанії, які подавали позови до суду при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі проти Росії у зв'язку із захопленням активів у Криму, отримають рішення про компенсацію вже протягом півроку.

"Ми очікуємо, що протягом півроку всі компанії, які подали (позови) в 2015-2016 роках, отримають компенсації, тому що перший етап, який стосувався юрисдикції, а саме відповідальності Росії за інвестиції, зроблені в Криму, відбувся з позитивним результатом. Усі позивачі, які подавали позови до Росії, отримали позитивні висновки арбітражів", - сказала вона в ефірі "5 каналу" в п'ятницю.

О.Зеркаль висловила думку, що Росія буде затягувати процес, наприклад, шляхом оскарження судових процедур.

"Ця територія (Криму - ІФ) перебуває під їх (Росії - ІФ) ефективним контролем і вся націоналізація проводилася їх органами або органами, які були під їх контролем", - уточнила заступник міністра.

Як повідомлялося, з січня до червня 2015 року в Гаазький арбітраж було подано шість подібних позовів від ПриватБанку, його екс-власника Ігоря Коломойського, "Укрнафти" і цілої низки інших пов'язаних з ним осіб і компаній.

Гаазький арбітраж 2 травня 2018 року прийняв перше остаточне рішення щодо однієї зі справ, ставши на українську сторону

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА