Інтерфакс-Україна
12:36 14.05.2018

Нардепи пропонують визнати в Україні трансляцію ЧС з футболу, який відбудеться в Росії, порушенням інтересів українських громадян

1 хв читати

Група народних депутатів пропонує Верховній Раді визнати трансляцію в Україні Чемпіонату світу з футболу 2018 року, який відбудеться в РФ, порушенням прав і інтересів громадян України.

Відповідний проект постанови (№ 8343) зареєстрували керівники фракції Радикальної партії "Самопоміч" Олег Ляшко і Олег Березюк, а також члени фракції Радикальної партії Ігор Мосійчук та Андрій Лозовий.

Згідно з документом, українському парламенту пропонується визнати, що трансляція в Україні заходу, який відбувається на території Російської Федерації в рамках проведення Чемпіонату світу з футболу 2018 року, вважається таким, що порушує законні права та інтереси громадян України внаслідок збройної агресії та тимчасової окупації Російською Федерацією частини території України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

Зеленський: Делегації України та США зустрінуться, зокрема працюватимуть над гарантіями безпеки

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

До 83 зросла кількість жертв пожежі в Гонконгу, ще 250 – зникли безвісти

Зеленський та очільниця МЗС Латвії обговорили оборонну підтримку України

"Укренерго" застосовуватиме погодинні відключення у п'ятницю на рівні четверга та середи - від 0,5 до 2,5 черг

У Запорізькій області росіяни вбили п'ятьох українських захисників, що потрапили у полон, - Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА