Савченко відмовилася від усіх адвокатів і попросила суд надати їй безкоштовного держзахисника

Народний депутат України Надія Савченко заявила в суді щодо продовження терміну її арешту про відмову від усіх своїх адвокатів і попросила суд надати їй безкоштовного державного захисника.
"Мені незрозумілі публічні заяви моїх адвокатів. Я вважаю, що адвокати не мають права налаштовувати свого підзахисного проти його родичів", - сказала вона під час засідання Шевченківського районного суду Києва в понеділок.
Тепер має бути вирішено питання про забезпечення прибуття до суду державного адвоката.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", наразі в засіданні оголошено технічну перерву для узгодження та вирішення відповідних питань.
На цьому засіданні суддя дозволив Н.Савченко сидіти за столом, а не в скляній кабіні для заарештованих.
За інформацією ЗМІ, народний депутат (позафракційний) Сергій Мельничук прийшов на засідання суду і заявив про готовність узяти Н.Савченко на поруки.
Раніше адвокат Віктор Чевгуз подав заяву про самовідвід. У свою чергу Н.Савченко стверджувала, що сама відмовилася від нього. Пізніше з нею припинили співпрацю адвокати Олег Соловей і Дмитро Бугай.
Н.Савченко також написала відмову від послуг адвоката Олександра Шадріна, котрий нещодавно вступив у її справу.