14:17 15.05.2018

Полторак вирішив створити мобільні групи для перевірки торгів за процедурою закупівель послуг із будівництва гуртожитків

1 хв читати
Полторак вирішив створити мобільні групи для перевірки торгів за процедурою закупівель послуг із будівництва гуртожитків

 Міністр оборони України Степан Полторак прийняв рішення створити дві мобільні групи з метою перевірки проведення торгів за процедурою закупівель послуг із будівництва гуртожитків для військовослужбовців-контрактників Збройних Сил.

Як повідомили у вівторок у прес-службі Міноборони, міністерство проводить інтенсивну роботу зі здійснення процедури закупівель послуг (робіт) із будівництва гуртожитків для військовослужбовців військової служби за контрактом. Станом на травень 2018 року розпочався випуск процедури закупівель із будівництва 178 об'єктів будівництва, вже відбулися торги за 160 об'єктами, укладено 37 угод для подальшого виконання будівельних робіт.

"Для перевірки ходу проведення торгів та попереднього укладання угод рішенням міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака створено дві мобільні групи. До складу мобільних груп увійшли досвідчені спеціалісти юридичних підрозділів, підрозділів Військової служби правопорядку, аудиту та Головної інспекції Міністерства оборони України, які перевірятимуть якість проведення тендерних процедур. За підсумками роботи мобільних груп буде прийнято відповідні правові рішення", - йдеться в повідомленні.

У разі виявлення порушень з боку осіб, відповідальних за проведення торгів, їх буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА