Інтерфакс-Україна
11:03 16.05.2018

Міненерговугілля та Енергоспівтовариство обговорили питання спецзобов’язань на ринку газу

1 хв читати
Міненерговугілля та Енергоспівтовариство обговорили питання спецзобов’язань на ринку газу

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та Енергетичного співтовариство провели переговори, під час яких обговорили питання спеціальних зобов'язань на ринку газу (PSO), поділу компаній за видами діяльності (unbundling) і низку інших питань, повідомила заступник міністра енергетики Наталія Бойко.

"Сьогодні разом з Ігорем Насаликом понад дві години обговорювали з Energy Community і стейкхолдерами важливі питання, вирішення яких відділяє нас від повної імплементації великого блоку євроінтеграційних зобов'язань", - написала вона на своїй Facebook-сторінці у вівторок.

З боку Енергоспівтовариства переговорну групу очолював глава секретаріату організації Янеш Копач.

Як повідомлялося, раніше Кабінет Міністрів України продовжив дію спеціальних зобов'язань (PSO) з продажу природного газу для потреб населення і теплокомуненерго (ТКЕ) за зниженою ціною до кінця травня 2018 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

Росія вночі атакувала об’єкти портової інфраструктури в Чорноморську, загинула одна людина - АМПУ

Омбудсмена Лубінця звинувачують у плагіаті в дисертації, але цього недостатньо для позбавлення ступеня

В Чернігівській області двоє людей загинуло, ще двоє зазнали поранень через ворожі атаки дронів

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати цивільні, які постраждали на ТОТ, - Кабмін

Ворог вночі вдарив по промислових об’єктах Одещини: один загиблий, двоє поранених

ППО знешкодила 106 зі 131 БпЛА, зафіксовано влучання на 15 локаціях

ДСНС: За добу на Харківщині внаслідок обстрілів загинув мирний житель, 14 постраждали, ліквідовано чотири пожежі

Генштаб зафіксував впродовж доби 151 бойове зіткнення

В Одесі через аварійне відключення електропостачання можливі перебої з водою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА