12:36 16.05.2018

Луценко задоволений роботою прокурора в суді щодо державної зради Януковича

2 хв читати
Луценко задоволений роботою прокурора в суді щодо державної зради Януковича

Генеральний прокурор України Юрій Луценко задоволений роботою прокурора, який підтримує обвинувачення в суді щодо державної зради екс-президента України Віктора Януковича, відзначає об'єктивність і змагальність процесу.

"Я повністю задоволений роботою військового прокурора в процесі - він чітко і послідовно йде за обвинувальним актом, а захист агресивно, часто демагогічно відволікає процес на що завгодно, крім з'ясування обставин і причин підписання листа Януковичем", - сказав генпрокурор в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс -Україна", відповідаючи на питання про те, чи не виглядає позиція захисту в цьому процесі більш наступальною.

За словами Ю.Луценка, захисту дано можливості для забезпечення прав В.Януковича, що свідчить про об'єктивність і змагальності судового слідства.

"Вони (адвокати - ІФ) говорять про те, що було в Криму, що було на Майдані, що було до Майдану, як розвивалися переговори між Януковичем і лідерами Майдану, - яке це має відношення, власне, до листа, яким екс-президент закликав іншу державу окупувати нашу країну?!... І це разюче відрізняється від того, як слухалися справи за президентства самого Януковича. це дійсно відкритий, змагальний і об'єктивний процес, в якому рішення ухвалить тільки суд. у західних країнах суддя переривав би будь-які відступи від суті про знахідного акту. Але, тим не менше, я просто щасливий, що процес триває ось так", - підкреслив він.

Генпрокурор зазначив, що змагальність та відкритість судового розгляду "може стати новим стандартом, а не хтось інший під час зміни влади демократичним шляхом вже не зможе знизити цей стандарт".

Ю.Луценко не став прогнозувати, коли можна очікувати рішення суду, підкресливши, що темпи судового слідства і перебіг процесу - у компетенції головуючого судді.

28 листопада 2016 року генпрокурор повідомив, що екс-президенту України вручено підозра за двома статтями Кримінального кодексу - ст. 110, 111 Кримінального кодексу України (держзрада і посягання на територіальну цілісність держави). 4 травня 2017 року Оболонський райсуд Києва почав розглядати справу за обвинуваченням В.Януковича в державній зраді.

Прокурором у справі є Руслан Кравченко.

Повний текст інтерв'ю Ю.Луценка буде опубліковано на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Адвокати Януковича розцінюють кримінальну справу проти них як спробу влади налякати й усунути незручних захисників

Луценко підписав наказ про догану Холодницькому

Прокуратура порушила кримінальну справу стосовно адвокатів екс-президента Януковича

Суд дав адвокатам Януковича місяць для підготовки до дебатів у справі про держзраду

Прокурори просять для Януковича 15 років позбавлення волі

Прокурор виступає в дебатах у справі про держзраду Януковича, адвокати продовжують його перебивати і вимагають відводу складу суду

Адвокати Януковича продовжують зривати суд щодо державної зради, не дають прокурору виступати на дебатах

Суд щодо державної зради не зміг розпочатися вчасно через протести адвокатів Януковича

Новий держадвокат Януковича Рябовол ознайомлюється з матеріалами справи про держзраду без обмежень

Луценко: При спробі отримати хабар у розмірі $50 тис. США затримано старшого слідчого ГПУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА