20:09 16.05.2018

Київ спрямує 869 млн грн на ремонт житлового фонду

1 хв читати
Київ спрямує 869 млн грн на ремонт житлового фонду

Київ спрямує 869 млн грн на поточний і капітальний ремонт житлових будинків у столиці, зокрема на ремонт покрівель, мереж, внутрішньобудинкових систем і фасадів, повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Згідно з повідомленням, київські жеки спрямують на поточний ремонт мереж, покрівель і електрощитових 265 млн грн, отриманих як тариф на утримання будинків і прибудинкових територій.

"Ці кошти буде спрямовано на ремонт 1,2 тис. покрівель, ремонт внутрішніх систем теплопостачання, гарячого та холодного водопостачання в більше ніж 8 тис. будинків. Також увага приділятиметься ремонту систем електропостачання у зв'язку зі збільшенням загальної потужності побутових електроприладів у квартирах", - наводяться в повідомленні КМДА слова директора департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитра Науменка.

Крім того, за його словами, райадміністрації Києва в рамках програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік спрямують 604 млн грн на капітальний ремонт 2,1 тис. об'єктів. Кошти буде використано на капремонт покрівель, сходових кліток, внутрішньобудинкових систем, фасадів і дитячих майданчиків.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА