Інтерфакс-Україна
08:53 17.05.2018

Трамп доручив Помпео готувати план санкцій проти РФ у відповідь на порушення ДРСМД

1 хв читати
Трамп доручив Помпео готувати план санкцій проти РФ у відповідь на порушення ДРСМД

Президент США Дональд Трамп доручив держсекретареві Майку Помпео підготувати план введення додаткових санкцій відносно РФ у зв'язку з передбачуваним порушенням з боку Росії Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД).

"Я делегую держсекретареві в координації з міністром фінансів, міністром оборони, міністром торгівлі та директором національної розвідки функції повноваження, наявні у президента, відповідно до розділу 1244 (С), пункти 1-4 закону про військовий бюджет США на 2018 фінансовий рік", - йдеться в опублікованому на сайті Білого дому розпорядженні президента.

Минулого року сенат США прийняв закон про військовий бюджет на 2018 рік, в якому міститься положення про заходи у відповідь на порушення Росією умов ДРСМД.

Зокрема, в розділі 1244 (С) говориться, що президент повинен надати комітетам конгресу США доповідь з планом введення заходів щодо осіб, відповідальних за недотримання РФ ДРСМД, включаючи високопоставлених політичних осіб уряду РФ, які займаються питаннями зовнішньої політики.

Як заходи перераховуються наступні: блокування будь-яких транзакцій, пов'язаних з власністю на території США; заборона в'їзду в США і неможливість отримати візу або інших документів для в'їзду, анулювання вже наявної візи; а також інші санкції, які президент вважатиме доречними.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок обстрілу в селі Чернігівської області загинула людина

Зеленський привітав працівників Держспецзв'язку з професійним святом

Генштаб ЗСУ: Під час операції на Курщині було взято в полон понад 970 військових армії РФ

Внаслідок обстрілу Кізомису на Херсонщині загинула місцева жителька

Італія рішуче засуджує чергову російську атаку по цивільному населенню України

Серед звільнених полонених у форматі 1000/1000 нема жодного бійця "Азову" – комбриг

Через атаку БпЛА зазнали пошкоджень гуртожитки КНУ ім. Т.Шевченка, постраждали 4 особи

Спеціалісти ООН з прав людини засуджують нову смертоносну хвилю російських атак по всій Україні

Кількість постраждалих через ворожу атаку на Київщині збільшилась до 31 людини, з них – 7 дітей

МЗС України: Закликаємо партнерів до посилення тиску на Росію та зміцнення обороноздатності України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА