Інтерфакс-Україна
15:12 17.05.2018

Київрада продовжила заборону на використання піротехніки у столиці

1 хв читати
Київрада продовжила заборону на використання піротехніки у столиці

На пленарному засіданні Київської міської ради в четвер депутати продовжили заборону проведення заходів і видовищ із використанням піротехнічних виробів на території міста Києва.

Як повідомляє прес-служба Київської міської ради, попередня заборона на використання феєрверків у столиці діяла до завершення антитерористичної операції на сході країни. Оскільки на законодавчому рівні було змінено формат АТО на операцію об'єднаних сил, з'явилася необхідність продовжити мораторій на використання піротехніки під час проведення розважальних заходів. Таке рішення підтримали 87 депутатів.

"Феєрверки та салюти в той час, коли в країні тривають бойові дії, є абсолютно неприйнятними. Наше рішення продовжує заборону використання піротехнічних засобів у столиці на час проведення в Україні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії РФ на Донбасі. Ми маємо поважати співвітчизників, які захищають Батьківщину від російського агресора", - зазначив заступник міського голови - секретар Київради Володимир Прокопів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Моді домовилися запланувати зустріч у вересні на Генасамблеї ООН та опрацювати обмін візитами

Новообраний президент Польщі Навроцький обговорить із Трампом розміщення американських військ на польській території

Розмова спікерів парламентів України та Латвії: завершення війни має ґрунтуватися на міжнародному праві та територіальній цілісності

Міжнародна співпраця має вирішальне значення для посилення санкцій проти агресора й підготовки України до CBAM - CMO "Метінвесту"

З ТОТ Херсонщини вдалося повернути чотирнадцятирічну дівчинку - ОВА

Україна та Чехія розпочнуть реалізацію спільного проєкту в Дніпрі, повідомив голова МЗС Чехії

Україна не повинна сповільнювати реформи та ставити під сумнів верховенство права - голова МЗС Чехії про євроінтеграцію

Бойовик "ДНР" заочно отримав максимальний термін ув'язнення за зґвалтування жінки під час окупації Харківщини

На Нікопольщині постраждали 5 людей через російські удари в понеділок – ОВА

МОЗ оновив маршрути допомоги звільненим із полону та перелік закладів охорони здоров’я

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА