Інтерфакс-Україна
15:56 17.05.2018

Створений у копродукції з Україною фільм "Жінка на війні" здобув у Каннах нагороду за найкращу музику

1 хв читати

Фільм "Жінка на війні", створений у копродукції України, Франції та Ісландії та представлений у рамках секції Каннського кінофестивалю "Тиждень критики", удостоєний нагороди за найкращу музику.

Як повідомила в четвер прес-служба Державного агентства України з питань кіно (Держкіно), стрічку ісландського режисера Бенедикта Ерлінгссона нагороджено призом за найкращу музику - SACD (Authors 'Society).

У фільмі лунають українські народні пісні, які виконує жіноче тріо - Ірина Данилейко, Галина Гончаренко, Сусанна Карпенко. Тексти пісень адаптували керівник Лабораторії етномузикології Національної музичної академії Ірина Клименко разом із режисером Б.Ерлінгссоном.

Як повідомлялося, виробництво картини здійснила компанія Solar Media Entertainment.

Зйомки тривали 8 тижнів і відбувалися в Ісландії та Україні.

Фільм порушує тему деградації навколишнього середовища, що передається за допомогою боротьби жінки, яка, на противагу всьому суспільству, вирішує взяти на себе місію із захисту природи та збереження височин Ісландії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Харківський метрополітен тимчасово працює виключно в режимі укриття через проблеми з електропостачанням

Пожежа в Києві внаслідок падіння уламків ворожого БпЛА – Кличко

8 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одна людина загинула і десятеро постраждали внаслідок масованої російської атаки в Дніпрі - ДСНС

Попередньо семеро постраждалих, в тому числі двоє дітей, внаслідок влучання ворожого дрона в багатоповерхівку у Дніпрі – ОВА

Аварійні відключення застосовані через масовані ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру - Міненерго

Російський дрон поцілив к багатоповерхівку у Дніпрі

Об'єкт енергетичної інфраструктури в Одеській області пошкоджено внаслідок атаки російських ударних дронів – ОВА

Кількість постраждалих внаслідок російського авіаудару по Харківській області зросла до 5 - поліція

Уряд на Раді безбар'єрності ухвалив рішення, які посилюють доступність послуг людям з обмеженими можливостями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА