Інтерфакс-Україна
13:07 18.05.2018

Сергія Скрипаля виписали з лікарні в Солсбері

2 хв читати
Сергія Скрипаля виписали з лікарні в Солсбері

Національна служба охорони здоров'я Великобританії в п'ятницю повідомила, що екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля виписали з лікарні після отруєння нервово-паралітичним речовиною на початку березня 2018 року.

"Фантастична новина: Сергій Скрипаль почувається досить добре для того, щоб залишити Окружну лікарню в Солсбері", - заявила глава лікарні в Солсбері Кара Чарльз-Баркс.

Вона наголосила, що швидке одужання стало можливим завдяки важкій роботі та високому професіоналізму співробітників лікарні. "Вони продемонстрували кращу роботу Національної служби охорони здоров'я", - наголосила К.Чарльз-Баркс.

Дочку С.Скрипаля Юлію виписали з лікарні кілька тижнів тому.

16 квітня Національна служба охорони здоров'я Британії повідомила, що С.Скрипаль вийшов із критичного стану. "Стан здоров'я цієї людини покращується. Він вже не в критичному стані", - зазначалося в заяві відомства.

Раніше, 10 квітня медичний директор шпиталю Солсбері Крістін Бланшард повідомляла, що С.Скрипаль одужує, хоча й не так швидко, як його дочка Юлія, яку того ж дня виписали з шпиталю. "Ми сподіваємося, що в результаті лікування він теж зможе полишити лікарню", - сказала тоді К.Бланшард.

За її словами, батько і дочка Скрипалі постраждали від застосування нервово-паралітичної речовини, що порушує роботу нервової системи. Головним завданням лікарів було стабілізувати стан пацієнтів, щоб вони продовжували дихати, а кров могла циркулювати, для їх лікування застосовувалися різні медикаменти і процедури для усунення залишків токсинів.

С.Скрипаль майже місяць перебував у стані, який шпиталь називав критичним. Про те, що він прийшов до тями і почав говорити, 7 квітня повідомив телеканал Sky news, не вказавши джерел цієї інформації.

Колишній співробітник ГРУ і британський агент Сергій Скрипаль і його 33-річна дочка Юлія, за версією Лондона, 4 березня зазнали впливу бойової нервово-паралітичної речовини сімейства "Новачок". Лондон виступив із твердженням про те, що ця речовина розроблялося в Росії, і на цій підставі звинуватив Москву в причетності до інциденту. Російська сторона відкинула обвинувачення, вказавши, що програм розробки такої речовини ні в СРСР, ні в Росії не існувало.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти оновило підходи до фінансування наукових об’єктів, які мають статус національного надбання

Слідчі процеси спецтрибуналу мають розпочатися у 2026 році - Каллас

Зеленський лідерам країн-членів JEF: коли ми доб’ємося припинення вогню, нам потрібен буде моніторинг

Робота Коаліції охочих допоможе посилити всю наявну архітектуру безпеки Європи – Зеленський лідерам країн-членів JEF

Коментувати ефіри "Євробачення-2025" в Україні будуть телеведучий Мірошниченко, громадський діяч Педан, комік Куран і співачка alyona alyona

Каллас припускає, що США рано чи пізно приєднаються до Спецтрибуналу

Революція на воді: як дрони Magura нищать російські кораблі

Шмигаль: сьогодні приймається політичне рішення, наступний крок - запуск юридичної процедури створення Спецтрибуналу

Сибіга: У Львові приймаються політичні документи щодо трибуналу, попереду – процедурно-формальне схвалення і угода з Радою Європи

Держави ЄС вже зобовʼязалися надати Україні щонайменше 1,35 млн снарядів до кінця року - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА