Інтерфакс-Україна
11:41 19.05.2018

Порошенко привітав режисера Лозницю з нагородою за найкращу режисуру Каннського конкурсу "Особливий погляд"

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко привітав українського режисера Сергія Лозницю з нагородою за найкращу режисуру в конкурсній програмі "Особливий погляд" Каннського фестивалю, яку він здобув за фільм "Донбас"

"Стрічка "Донбас" українського режисера Сергія Лозниці отримала нагороду за найкращу режисуру Каннського конкурсу "Особливий погляд". Вітаю Сергія і всю команду, яка працювала над фільмом. Це важлива перемога українського кінематографа", – написав П. Порошенко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук в суботу.

Як повідомлялося, 18 травня журі конкурсної програми "Особливий погляд" Каннського фестивалю, під головуванням актора і режисера Бенісіо дель Торо присудило приз за найкращу режисуру українському режисерові Сергію Лозниці за фільм "Донбас". "Особливий погляд" – друга за значимістю програма Каннського фестивалю.

Світова прем'єра "Донбас" відбулася 9 травня. Вихід фільму в український прокат заплановано на 2018 рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Львівщині, у Золочівському районі, після ворожої атаки радіаційний фон у нормі - ОВА

У Білогородській громаді внаслідок атаки загинули двоє людей, четверо постраждали

Після ворожої атаки поїзд Барвінкове–Львів-Чоп відновив рух: 10 вагонів повернулися на рейс - УЗ

В результаті атаки РФ у Білогородській громаді пошкоджено будинок, евакуюють мешканців - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Внаслідок атаки ворожого БпЛА на Одещині виникла пожежа на території православного монастиря

Партія генераторів ЄС піде на підтримку критичної інфраструктури 10 областей України - Мінрозвитку

Глава МЗС Польщі закликав Маска унеможливити використання РФ Starlink для ударів по Україні

Заступник керівника ОП обговорив із очільниками областей приєднання когенераційних потужностей до енергосистеми України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА