Інтерфакс-Україна
14:27 22.05.2018

Кабмін має розробити механізм запобігання і реагування на отруєння школярів невідомими речовинами

1 хв читати
Кабмін має розробити механізм запобігання і реагування на отруєння школярів невідомими речовинами

Кабінет Міністрів України має напрацювати механізм запобігання і реагування на ситуації з масовими отруєннями школярів за допомогою розпилювання невідомих речовин, заявляє представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко.

"Ми б дуже просили Кабінет Міністрів організувати відомчу групу, міжвідомчу координаційну раду для того, щоб виробити механізм реагування на такі випадки... Звертаюся від всього парламенту до Кабінету Міністрів, ДСНС, МВС організуватися і виробити механізм, щоб убезпечити дітей України від такої ситуації, яка складається, від хаосу, паніки та отруєнь", - заявила вона з трибуни Верховної Ради на пленарному засіданні у вівторок, виступаючи від імені фракцій "Блок Петра Порошенка" і "Народний фронт".

І.Луценко зазначила, що у вівторок з'явилася інформація про те, що в харківській школі під час лінійки розсипали невідому речовину, унаслідок чого діти з симптомами отруєння були направлені до лікарні. Вона додала, що це вже четверта область, де за останній місяць сталася така подія.

Як повідомлялося, за останні два тижні в кількох школах України (в Черкасах, Миколаєві та Харкові) відбулися випадки масових отруєнь учнів невідомими речовинами. Зокрема, у вівторок, 22 травня, в Харкові в школі №3 через розпилювання невідомого газу 31 дитина звернулася по допомогу до медиків, 15 з них направлено до лікарні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суми опинилися під масованою атакою ворожих БпЛА - ОВА

Найдорожчий особняк цього року в Гонконзі продано за $140 млн

Робота НАБУ й САП має вирішальне значення для вступу України в ЄС - Кос

Кабмін ліквідував селище Лучки Сумської області у звʼязку із включенням території до складу міста Ромни

Жительку Козачої Лопані поранено через удар російського дрону - МВА

Кабмін погодив експериментальний проєкт по запровадженню в школах програм профільної середньої освіти за академспрямуванням

Чоловіки віком від 18 до 22 років зможуть безперешкодно перетинати кордон під час воєнного стану - Кабмін

Кабмін затвердив порядок ведення Реєстру організаторів азартних ігор у гральних закладах казино

Кабмін пропонує припинити у відносинах з РФ дії Конвенції про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і багажу

Посередництво в процесі досягнення сталого миру та поверненні українських дітей обговорювали у Києві представники ПАР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА