16:00 22.05.2018

Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ від початку року прийняло понад 1,6 тис. звернень жителів Донбасу, опрацьовано 380

2 хв читати

Співробітники Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України з початку року прийняли понад 1,6 тис. звернень громадян, які постраждали під час конфлікту на Донбасі, й опрацювали 380 звернень, повідомив начальник цього управління Олексій Ноздрачов.

Як розповів О.Ноздрачов на брифінгу у вівторок у Києві, співробітники управління взяли участь у відновленні зруйнованих унаслідок бойових дій інфраструктури та житлових будинків.

Зокрема, в Донецькій області було надано допомогу у відновленні шляхопроводу Майське - Гладосове: до н. п. Майське завезено 845 тонн шлаку, разом із ремонтною бригадою "ДТЕК Донецькобленерго" в січні було повністю відновлено енергопостачання обох населених пунктів. В Авдіївці повністю перекрито дахи 42 приватних будинків. У Луганську область завезено будматеріали для відновлення пошкоджених ділянок на ЛЕП і проведено координацію відновлювальних робіт з електропостачання в напрямку Щастя – Станиця Луганська, координацію відновлення водопостачання в напрямку Попасна - Станиця Луганська, а також розпочато проект реконструкції мосту в Станиці Луганській.

О.Ноздрачов також поінформував, що від початку російської агресії у 2014 році було підготовлено близько 1 тис. фахівців із цивільно-військового співробітництва.

"На базі Національного університету оборони України ім. Черняховського було організовано курси цивільно-військового співробітництва із залученням іноземних фахівців, на яких підготовлено близько 1 тис. фахівців. Більшість із них уже проявили найкращі професійні якості в районах проведення АТО та операції об'єднаних сил, мають довіру та повагу серед місцевого населення в містах і селищах уздовж лінії зіткнення", - зазначив він.

Від початку 2018 року було проведено два курси для офіцерів цивільно-військового співробітництва за участю інструкторів ЗС США, під час яких підготовлено 35 військовослужбовців ЗСУ та 15 представників Нацгвардії України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА