Інтерфакс-Україна
18:23 22.05.2018

За попередньою версією, газ у харківській школі міг розпилити один з учнів

1 хв читати
За попередньою версією, газ у харківській школі міг розпилити один з учнів

Поліція відпрацьовує версію про те, що невідомий газ у школі №3 у Харкові розпилив один з учнів, щоб зірвати заняття.

"Попередня версія, яку наразі відпрацьовує слідство, - хтось із учнів розпилив газовий балончик з метою зриву навчального процесу. Завтра заняття в школі відновляться", - повідомили у відділі комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області у вівторок увечері.

Як повідомлялося, у вівторок у школі №3 у Харкові на перерві було розпилено невідомий газ. За інформацією ОДА, 37 дітей звернулися по допомогу до медиків, з них 35 направили в Обласну дитячу клінічну лікарню №1. Шістьох осіб розмістили в палаті інтенсивної терапії.

Станом на 17.00 у лікарні залишалися десятеро дітей, їхній стан оцінювався як задовільний.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) КК України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати Національного архівного фонду від початку повномасштабного вторгнення менше 2% - голова Укрдержархіву

Генштаб ЗСУ повідомляє про зменшення ударів ворога на курському напрямку за останню добу

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА