Інтерфакс-Україна
07:49 24.05.2018

Суд продовжив арешт Дмитру Россошанському ще на два місяці

1 хв читати
Суд продовжив арешт Дмитру Россошанському ще на два місяці

Обвинуваченому у скоєнні ДТП, жертвою якої стала сестра вбитої правозахисниці Ірини Ноздровської, Дмитру Россошанському суд продовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою ще на два місяці, повідомила прес-служба прокуратури Київської області.

"23 травня, за клопотанням прокуратури Київської області обвинуваченому в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого) КК України, продовжено термін запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою на два місяці", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі прокуратури нагадали, що 30 вересня 2017 в с.Демидів Вишгородського району Д.Россошанський на смерть збив Світлану Сапатинську.

Як повідомлялося, 27 квітня Шевченківський районний суд Києва продовжив до 25 червня запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для його батька Юрія Россошанського, який підозрюється у вбивстві юриста І.Ноздровської.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Люблінський трикутник" про вторгнення російських БПЛА в Польщу: Рішуча відповідь може запобігти ескалації

САП підтвердила внесення повної застави за ексголову Хмельницької МСЕК Крупу

Албанія стала першою країною у світі, де з'явився ШІ-міністр

Житель Успенівки Запорізької області загинув після російського авіабомбардування

Помер 1 з 5 постраждалих внаслідок атаки ворожим дроном цивільного авто в Благодатівці Куп'янского району

Генштаби збройних сил Польщі та України поглиблюють співпрацю, зокрема у боротьбі з безпілотниками

Просування окупантів на початку тижня майже зупинилося

Київ виділив ще 4 млрд грн на підтримку ЗСУ, всупереч вилученню 8 млрд з бюджету міста - мер

Австрійська влада просить з'ясувати обставини затримання оператора мовника ORF в Україні – ЗМІ

У Черкасах працівника ТЦК двічі вдарили сокирою під час перевірки документів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА