Інтерфакс-Україна
19:45 25.05.2018

У фан-зоні фіналу ЛЧ відбувся турнір легенд Ліги чемпіонів, уболівальників у Києві дедалі більше

1 хв читати
У фан-зоні фіналу ЛЧ відбувся турнір легенд Ліги чемпіонів, уболівальників у Києві дедалі більше

У п'ятницю, за день до фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в Києві більшає футбольних уболівальників.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", до міста прибуло вже досить багато фанатів "Ліверпуля". Чимало їх у п'ятницю у фан-зоні "Фестивалю чемпіонів" на Хрещатику. Англійців очікувано можна зустріти і в київських пабах.

Уболівальники "Ліверпуля", як завжди, у хорошому настрої, співають пісні. У фан-зоні вони вже розвісили банери і прапори із символікою свого клубу в червоних кольорах.

Сама територія "Фестиваль чемпіонів" також уже досить щільно заповнена людьми. Вони беруть участь у різних конкурсах та акціях від спонсорів Ліги чемпіонів УЄФА.

Із 16:00 до 18:00 на полі фан-зони відбувався "Турнір чемпіонів" за участю відомих у минулому футболістів.

У півфіналах команда "Друзів Андрія Шевченка" обіграла з рахунком 5:1 "Легенд Ліги чемпіонів", а "Легенди Реала" з рахунком 9:3 "Легенд Ліверпуля". Матч за третє місце виграли "Легенди Ліверпуля", а у фіналі "Друзі Шевченка" і "Легенди Реала" зіграли в дружню нічию 3:3.

О 21:30 на "Фестивалі чемпіонів" виступить голландський ді-джей Гардвелл (Hardwell). Фан-зона закінчує свою роботу о 23:00.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив одноразову допомогу 50 тис. грн дітям, які повертаються з окупації або депортації - Мінсоцполітики

США та Китай проведуть зустріч у Лондоні щодо торговельної угоди — Трамп

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

У Херсонській області двоє постраждалих внаслідок атаки окупантів по машині "швидкої"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА