Інтерфакс-Україна
07:00 26.05.2018

У Києві затримано чотирьох осіб за підпал кіосків на ринку

2 хв читати
У Києві затримано чотирьох осіб за підпал кіосків на ринку

У Києві затримано чотирьох чоловіків за підпал торгових кіосків на одному з ринків столиці, повідомили у відділі комунікації поліції Києва.

"Вогнем пошкоджено п'ять торгових кіосків загальною площею близько 300 кв. м. Унаслідок пожежі ніхто не постраждав. Зловмисникам оголошені підозри в скоєнні умисного пошкодження майна шляхом підпалу", - йдеться в повідомленні на сайті відомства в п'ятницю.

В інформації сказано, що в ніч на п'ятницю, о 2:55 до чергової частини Святошинського управління поліції надійшла інформація про те, що на проспекті Академіка Палладіна горить нежитлове приміщення на ринку недалеко від станції метрополітену. Вогнем були повністю пошкоджені п'ять малих архітектурних форм загальною площею 300 кв. м.

Рятувальники, які загасили вогонь, повідомили, що можливою причиною загоряння був підпал.

За даним фактом слідчим відділом Святошинського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 (Умисне пошкодження майна) КК України.

Як повідомив начальник Святошинського управління поліції Володимир Ткаченко, під час відпрацювання території району патрульні, за інформацією отриманою від свідків, зупинили автомобіль, у салоні якого знаходилося четверо чоловіків. Їх доставили до територіального управління поліції. Вилучені речові докази направили на експертизу.

"Зловмисників затримали в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу. Це жителі Київщини - 1992 року, 1984, 1991 року, і 1987 року народження. Троє з них раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за грабежі і розбій. Зловмисникам оголошені підозри в скоєнні умисного пошкодження майна шляхом підпалу. Їм загрожує до десяти років позбавлення волі", - заявив В. Ткаченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

Зеленський сподівається на посилення санкцій США та більшу допомогу зброєю у разі зриву Росією переговорів

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИБУВ ДО НІДЕРЛАНДІВ

Проведення виборів потребує припинення вогню – Зеленський

Зеленський сподівається на зустріч з Трампом після доопрацювання документів ближче до кінцевого варіанту

Україна та США підтримують ідею перемир’я на Різдво – Зеленський

Зеленський про подальший хід переговорів: команда США проведе консультації з РФ, потім – з Трампом, а потім з командою України, можливо навіть на вихідних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА