Інтерфакс-Україна
08:26 27.05.2018

У Львові за одержання хабара затримали трьох поліцейських

1 хв читати
У Львові за одержання хабара затримали трьох поліцейських

Одного з керівників Сихівського відділу поліції і двох його підлеглих затримали сьогодні під час отримання 5 тисяч доларів США неправомірної вигоди від місцевої жительки, повідомляє прес-служба управління СБУ у Львівській області.

За даними СБУ поліцейські вимагали та отримали від місцевої жительки зазначену суму за сприяння в перекваліфікації статті "умисне вбивство" за якою обвинувачують батька жінки, на менш тяжку статтю КК України.

Поліцейських затримали під час отримання усієї суми хабара на території однієї з лікарень міста.

Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перші ветеранські простори заплановано відкрити у Кривому Розі, Луцьку та Івано-Франківську на початку 2026р. - Свириденко

Кабмін з 2026р. запускає проєкт з корекції рубців змін шкіри після поранень та опіків для військових

Уряд невдовзі передасть проєкт Ветеранського кодексу на розгляд парламенту - Свириденко

Одного з підозрюваних у справі привласнення коштів було звільнено у березні 2024р. – Філашкін

Зеленський обговорив із фон дер Ляєн роботу ЄС над рішенням щодо використання заморожених росактивів

Фінляндія посилює підтримку України, приєднуючись до Військово-морської коаліції

Росіяни захопили два села та просунулись в районі Мирнограда та в Покровську, мали успіх на гуляйпільському напрямку - DeepState

Профільна асоціація прогнозує драматичне просідання показників індустрії I-Gaming

Україна не буде вносити жодних змін до Конституції – радник глави ОП

Окремі категорії ВПО зможуть подати заявки на нову житлову програму з 1 грудня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА