11:41 28.05.2018

Понад 30 тис. уболівальників та учасників фіналу ЛЧ УЄФА вже залишили Україну

1 хв читати
Понад 30 тис. уболівальників та учасників фіналу ЛЧ УЄФА вже залишили Україну

Оформлення фанатів футбольних клубів з усього світу, які побували в Києві на фіналі Ліги чемпіонів УЄФА, завершують співробітники Держприкордонслужби України.

"Зараз співробітники Держприкордонслужби оформили на виїзд з країни понад 30,5 тис. учасників і уболівальників фіналу Ліги чемпіонів УЄФА", - повідомляє близько полудня понеділка прес-служба Держприкордонслужби України.

У відомстві зазначають, що як і прибуття, їх оформлення на виїзд з України в основному проходило в столичних аеропортах, а також в аеропортах Львова, Одеси, Харкова та Івано-Франківська.

"Крім того, велика кількість уболівальників, які були на футбольному святі, виїхала через автомобільні пункти пропуску автобусами, автомобілями, невеликими організованими групами через західну ділянку кордону", - додали в Держприкордонслужбі України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Макрон провів розмову зі Стармером і Зеленським

В ОП обговорили посилення підтримки України в країнах Африки з керівниками дипмісій

У Краматорську вже 16 поранених внаслідок атаки окупантів, серед них – діти

Жовква зустрівся з заступником генсека НАТО: членство в Альянсі залишається на порядку денному

Рада розпочала розгляд законопроєкту щодо утворення київських міських окружного адмін- та апеляційного адмінсудів

Парламент ратифікував Конвенцію PЄ про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями

Президент Латвії заявив про плани збільшення видатків на оборону до 5% ВВП

До програми підготовки українських військових INTERFLEX приєдналась Албанія

На ЧАЕС продовжуються роботи з гасіння осередків тління та часткового розкривання конструкцій конфайнменту

Європейські лідери зустрінуться в Лондоні 2 березня для обговорення оборони - Туск

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА