Інтерфакс-Україна
11:23 30.05.2018

Український омбудсмен після вбивства Бабченка: Необхідно на державному рівні створити систему безпеки журналістів

1 хв читати
Український омбудсмен після вбивства Бабченка: Необхідно на державному рівні створити систему безпеки журналістів

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова виступає за створення на державному рівні системи безпеки, яка гарантувала б захист журналістів.

"Ефективна система безпеки, яка гарантувала б захист прав журналістів під час виконання ними професійних обов'язків, має бути створена на державному рівні", - йдеться в повідомленні на сайті омбудсмена після вбивства в Києві російського журналіста Аркадія Бабченка.

"Суспільство очікує ефективних дій від влади з розслідування вбивства Аркадія Бабченка та інших резонансних справ про порушення прав журналістів. Це виклик і для всієї правоохоронної системи, і для громадянського суспільства. Сьогодні ми маємо довести, що наша держава зможе вистояти в боротьбі за свободу слова", - цитує прес-служба Л.Денісову.

Омбудсмен тримає справу щодо вбивства А.Бабченка на особистому контролі.

У повідомленні наводяться дані про порушення свободи слова в Україні. Так, у 2017 році, за даними Інституту масової інформації (ІМІ), в Україні зафіксовано 293 випадки порушень свободи слова. Серед них - 29 випадків нападів і побиття журналістів, а також 37 випадків відкритих погроз.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гірські рятувальники розшукали туристів, які заблукали поблизу гори Говерла

Зеленський і президент парламенту Греції обговорили шляхи досягнення миру для України, тиск Китаю і США на Росію

Сили оборони уразили базу зберігання БпЛА російського елітного підрозділу "Рубікон"

На поточному етапі війни є дві цілі: відмовитися від власних ілюзій і позбавити ілюзій ворога – Сибіга

Боєць поліції особливого призначення загинув на Куп’янському напрямку внаслідок удару ворожого дрона

Зеленський поінформував прем’єр-міністра Греції щодо ситуації на фронті

Постачання газу почнеться в січні – Зеленський про домовленості з Грецією

Україна та Греція підписали угоду щодо продажу природного газу – прем’єр

Частина Чернігівщини знову знеструмлена через ворожий удар

В понеділок на заході України очікуються значні пориви вітру – Укргідрометцентр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА