Інтерфакс-Україна
20:18 30.05.2018

Пожежу в Олешківському лісництві локалізували

1 хв читати
Пожежу в Олешківському лісництві локалізували

Пожежу на території Раденського лісництва Олешківського лісгоспу біля с.Раденськ Херсонської області, що виникла в понеділок, локалізовано в середу, повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"30 травня о 17:00 пожежу, яка виникла на території Олешківського лісомисливського господарства, вдалося локалізувати. Зараз ведеться патрулювання і проливання території", - повідомляється на офіційному сайті ДСНС.

До ліквідації пожежі залучені 426 чоловік та 99 одиниць техніки, з них: від ДСНС - 233 людини і 55 одиниць техніки, у тому числі 5 одиниць авіаційної техніки (від ДСНС - 3 літаки АН-32П та 1 вертоліт "Єврокоптер", від Міноборони - вертоліт Мі-8), від лісового господарства 102 людини і 38 одиниць техніки, з них 5 тракторів, від Міноборони 84 людини і 4 одиниці техніки, від МВС - 7 осіб та 2 одиниці техніки.

Як повідомлялося, близько 13.30 28 травня поблизу с.Раденськ на території Раденського лісництва Олешківського лісового господарства виникло загорання лісової підстилки та лісу. Протягом дня верхової пожежі не спостерігалося, і загрози населеним пунктам не було, але в ніч на 29 травня вона почалася. До ранку середи вигоріло 580 га лісу, в тому числі 265 га - верхова пожежа.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА