Інтерфакс-Україна
13:17 15.10.2010

Уряд вирішив докапіталізувати "Нафтогаз" на 5,78 млрд грн

2 хв читати
Уряд вирішив докапіталізувати "Нафтогаз" на 5,78 млрд грн

Київ. 15 жовтня. IНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Статутний капітал Національної акціонерної компанії (НАК) "Нафтогаз Україна" буде збільшено за рахунок емісії облігацій внутрішньої державної позики (JDUP) на 5 млрд 776,191 млн грн, а не на 12 млрд грн, як запланував у грудні минулого року уряд Юлії Тимошенко.

Відповідну постанову № 935 Кабінет Міністрів ухвалив 12 жовтня і оприлюднив у п'ятницю.

Згідно з ним, статутний капітал "Нафтогазу" буде збільшено до 29 млрд 940,905 млн грн.

Як повідомлялося, наприкінці вересня Верховна Рада затвердила поправки до держбюджету-2010, що передбачають збільшення статутного капіталу НАК у цьому році на розмір його планового дефіциту -7,4 млрд грн - шляхом викупу акцій додаткової емісії за рахунок випуску ОВДП.

Уряд на чолі з Юлією Тимошенко в 2009 році також намагалося провести через Верховну Раду проект поправок до закону про держбюджет щодо збільшення статутного капіталу "Нафтогазу України" на 18,6 млрд грн за рахунок випуску ОВДП, однак парламент не підтримав цього закону.

Тоді уряд у липні минулого року ухвалив постанову про збільшення СК "Нафтогазу Україна" на 18,6 млрд грн - до 24,165 млрд грн з оплатою акцій додаткової емісії держоблігаціями. НАК згодом розпочав продаж облігації та укладення угод РЕПО з банками, що надало можливість йому сплатити закупівлю російського газу.

У грудні уряд ухвалив ще одну постанову про докапіталізацію НАК за рахунок ОВДП на 12 млрд грн, однак її не було виконано.

ОСТАННЄ

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА