Інтерфакс-Україна
12:39 01.06.2018

За місяць проведення ООС виявлено понад 100 фактів порушення порядку переміщення товарів

1 хв читати
За місяць проведення ООС виявлено понад 100 фактів порушення порядку переміщення товарів

Від початку проведення операції об'єднаних сил на контрольних пунктах в'їзду-виїзду проведено детальний огляд і пропуск понад 152 тис. транспортних засобів та понад 1 100 000 громадян, інформують в командуванні об'єднаних сил.

"Силами та засобами підрозділів, які входять до складу об'єднаних сил, від початку введення в дію операції... на контрольних пунктах в'їзду-виїзду проведено детальний огляд і пропуск понад 152 тис. транспортних засобів та понад 1 млн 100 тис. громадян, виявлено 107 фактів порушення порядку переміщення товарів і здійснення господарської діяльності в зоні проведення ООС", - повідомив заступник командувача об'єднаних сил Олександр Доманський в п'ятницю на брифінгу в Краматорську Донецької області.

За його словами, стосовно порушників складено 50 адміністративних протоколів у зв'язку з порушенням порядку переміщення товарів, 40 адмінпротоколів за порушення порядку ведення господарської діяльності, 9 - за зберігання і транспортування алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного збору.

"Загалом за минулий місяць з незаконного обігу вилучено торгово-матеріальних цінностей на суму 3 млн 300 тис. грн", - додав він.

Як відомо, з 30 квітня 2018 року в відповідно до указу президента України Петра Порошенка на території Донецької та Луганської областей розпочато операцію об'єднаних сил (ООС).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Житель Успенівки Запорізької області загинув після російського авіабомбардування

Помер 1 з 5 постраждалих внаслідок атаки ворожим дроном цивільного авто в Благодатівці Куп'янского району

Генштаби збройних сил Польщі та України поглиблюють співпрацю, зокрема у боротьбі з безпілотниками

Просування окупантів на початку тижня майже зупинилося

Київ виділив ще 4 млрд грн на підтримку ЗСУ, всупереч вилученню 8 млрд з бюджету міста - мер

Австрійська влада просить з'ясувати обставини затримання оператора мовника ORF в Україні – ЗМІ

У Черкасах працівника ТЦК двічі вдарили сокирою під час перевірки документів

Польща розгортає близько 40 тисяч військових на кордонах з РФ та Білоруссю - ЗМІ

Мерц привітав експосла ФРН в Україні з призначенням на посаду голови федеральної розвідслужби

"Фокстрот" відкрив оновлений магазин у Миргороді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА