Інтерфакс-Україна
14:53 01.06.2018

Суд залишив у силі запобіжний захід Вишинському

1 хв читати
Суд залишив у силі запобіжний захід Вишинському

Апеляційний суд Херсонської області відмовив стороні захисту у зміні запобіжного заходу для головного редактора "РИА Новости Україна" Кирила Вишинського.

Рішення залишити в силі запобіжний захід у вигляді арешту суд прийняв у п'ятницю.

Правоохоронці затримали 15 травня в Києві керівника "РИА Новости Украина" К.Вишинського. Йому оголосили про підозру у кримінальному провадженні, відкритому за ч.1 ст.111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. 16 травня його привезли до Херсона для обрання запобіжного заходу. 17 травня Херсонський міськсуд обрав К.Вишинському запобіжний захід у вигляді арешту до 13 липня.

21 травня захист подав до Апеляційного суду Херсонської області апеляційну скаргу на арешт К.Вишинського.

Стаття 111 Кримінального кодексу України (держзрада), за якою обвинувачують К.Вишинському, альтернативи утриманню під вартою як запобіжного заходу не передбачає. Але адвокат заявив, що захист оскаржуватиме цей запобіжний захід.

ОСТАННЄ

16 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

ОВА: У Запоріжжі внаслідок атаки безпілотника постраждали двоє людей, горіла багатоповерхівка

Головний маршал авіації Британії закликав посилити підготовку до можливої загрози з боку РФ — ЗМІ

Німеччина представила 10-пунктовий план поглиблення підтримки оборони України - ЗМІ

Український криголам "Ноосфера" вперше працює за Південним полярним колом

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА