Інтерфакс-Україна
18:52 01.06.2018

У п'ятницю загострилася ситуація біля Павлополя та в районі Кримського

1 хв читати
У п'ятницю загострилася ситуація біля Павлополя та в районі Кримського

Протягом поточної доби, 1 червня, ситуація в районі проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі контрольована, проте бойові дії тривали, повідомляє прес-центр штабу об'єднаних сил.

"Бойові дії тривали на маріупольському напрямку. Загострення ситуації відзначалося також у Кримському, що на луганському напрямку, та поблизу Павлополя на маріупольському напрямку", - йдеться у зведенні станом на 18:00 п'ятниці, оприлюдненому на сторінці прес-центру в соцмережі Facebook.

У зведенні зазначено, що втрат серед українських військових немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

Вітренко: зі мною жодних розмов і пропозицій посади міністра не було, але якщо запропонують, я не відмовлюся

Сибіга після зустрічі з заступницею генсека НАТО: Ми обоє погоджуємося, що зброя для України та санкції проти Росії є найкращим способом зупинити війну

У неділю на заході України 21-26°, на Донеччині та Луганщині сильна спека 35-38°

Кількість охочих вступати до вишів України залишається стабільною навіть у воєнних умовах - Бабак

Укргідрометцентр попереджає про грозу, місцями з градом у північно-східних та східних областях у неділю

УЧХ допомагає постраждалим через повітряну атаку РФ

Сибіга у Хорватії обговорив розширення військово-технічного співробітництва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА