21:08 01.06.2018

М.Ганапольський та Є.Кисельов розповіли про зустріч щодо безпеки осіб, які перебувають в Україні, зі списку людей, смерті яких хоче правлячий у РФ режим

2 хв читати
М.Ганапольський та Є.Кисельов розповіли про зустріч щодо безпеки осіб, які перебувають в Україні, зі списку людей, смерті яких хоче правлячий у РФ режим

Журналісти і телеведучі телеканалу "Прямий" Матвій Ганапольський та Євген Кисельов повідомили, що українські правоохоронці поінформували їх про список людей, які живуть і працюють в Україні та які неугодні російській владі.

"Це була зустріч, пов'язана, скажімо так, зі справою Бабченка (спецоперацією СБУ з імітації вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка - ІФ), і, по-друге, з питаннями безпеки журналістів, які працюють в Україні зараз", - сказав М.Ганапольський в ефірі телеканалу "Прямий" після зустрічі в п'ятницю ввечері.

Він зазначив, що на зустрічі були представники різних правоохоронних органів, і наголосив, що вони провели "велетенську роботу, щоб Бабченко не загинув".

За словами М.Ганапольського, присутні на зустрічі "підписали спеціальний папір про нерозголошення, тому скажемо лише те, що можна сказати".

Він розповів, що їх поінформували, що ті, хто організовували замах на А.Бабаченка, намагатимуться "здійснити реванш, тому всі мають бути уважними".

У свою чергу російський журналіст Є.Кисельов додав: "Це був не закритий брифінг для обраних - дійсно йшлося, зокрема, про нашу особисту безпеку".

За його словами, в списку, про який раніше говорив на брифінгу глава СБУ Василь Грицак, є близько 30 прізвищ людей - і журналістів і не журналістів, - які живуть і працюють в Україні, і які "настільки неугодні російському правлячому режиму, що там хочуть їхньої смерті".

"Я не знаю всіх імен, які є в цьому списку, але у мене не було сумнівів, що моє прізвище там є", - сказав Є.Кисельов.

М.Ганапольський додав, що в цьому списку 47 прізвищ. "Це була службова зустріч-тренінг для людей, які є в цьому списку і безпека яких реально є під загрозою", - наголосив він.

"Нам дали ознайомитися, щоб показати серйозність цієї справи, з деякими матеріалами, які, до речі, потім буде показано. І я зробив висновок... це дійсно була серйозна історія, зі сплаченими грошима... з метою вбивства Бабченка", - додав М.Ганапольський.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Грузія може стати "мостом", що сприяє зростанню вантажообігу між ЄС і Китаєм

Спецпредставник США пропонує "заморозити" конфлікт у Сирії станом на літо 2018 року і врегулювати його під егідою ООН

Помічник президента РФ заявив про відсутність перспектив нормалізації відносин зі США

Клімкін: Будь-який газотранспортний проект без повноцінного застосування європейських правил - це сіра зона для російських маніпуляцій

Абе висунув Трампа на Нобелівську премію на прохання Вашингтона

Правоохоронці провели оперативно-профілактичні рейди в Маріуполі, Сартані і Гнутовому

Правоохоронці провели оперативно-профілактичні рейди в Маріуполі, Сартані і Гнутовому

США в основному виконали свої цілі на північному сході Сирії

Реформи в Україні триватимуть незалежно від того, хто переможе на виборах – екс-посол Гербст

РФ відмовляється що-небудь робити для врегулювання ситуації на Донбасі під час виборів в Україні - Волкер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА