Інтерфакс-Україна
10:04 02.06.2018

У Львівській області двох митників викрили у систематичному хабарництві

1 хв читати
У Львівській області двох митників викрили у систематичному хабарництві

Двох співробітників митного поста "Мостиська" Львівської митниці викрили в систематичному отриманні хабарів, повідомляє прес-служба управління СБУ у Львівській області.

Оперативники СБУ задокументували факт отримання митниками хабара на суму 8 тисяч грн і затримали співробітників митниці на робочому місці. У СБУ встановили, що затримані систематично вимагали від підприємців гроші за те, що не створюватимуть штучних перешкод під час ввезення автозапчастин з-за кордону.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди посадовою особою).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість українців прихильно ставляться до створення Уряду національної єдності – КМІС

Ворог просунувся у трьох областях – DeepState

Відшкодовано 215 млн грн у справі "бек-офісу" на УЗ - САП

"Зелена" гілка київського метрополітену відновила рух від ст. "Сирець" до ст. "Харківьска"

Автором тексту Радіодиктанту нацєдності-2025 буде письменниця Євгенія Кузнєцова, а читатиме текст акторка Наталія Сумська

Ворог висадив механізований десант у Володимирівці на Донеччині – DeepState

Ситуація з енергопостачанням найскладніша в Києві та п'яти областях – "Укренерго"

Уряд підтримує ідею запровадження "нульового" розмитнення авто для УБД, але потрібно шукати джерело видатків - Свириденко

На Черкащині військовослужбовця засуджено до 9 років ув’язнення за вбивство дворічного сина – прокуратура

Свириденко: якщо ми хочемо, щоб в держсекторі були фахівці високого рівня, вони мають отримувати гідну зарплату

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА