Інтерфакс-Україна
12:06 05.06.2018

СБУ блокувала схему масштабного переправлення нелегалів до України

2 хв читати
СБУ блокувала схему масштабного переправлення нелегалів до України

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області припинили діяльність організованого угруповання, учасники якого незаконно переправляли в Україну вихідців із країн так званого міграційного ризику, повідомляє прес-центр СБУ у вівторок.

"Кілька громадян нашої держави через спеціалізовані ресурси Інтернет та особисті контакти отримували замовлення та в подальшому підробляли документи, необхідні для отримання візи для в'їзду в країну. Виготовлені підробки надсилалися "клієнтам" поштовими службами. Оплата послуг проводилась через банківські картки, оформлені на підставних осіб", - повідомляється на офіційному сайті спецслужби у вівторок.

За даними СБУ, в 2017-2018 роках зловмисники встигли "оформити" фальшиві документи більше ніж 500 особам.

Оперативники затримали одночасно в Києві та в Одесі трьох осіб, причетних до організації нелегального бізнесу. В результаті обшуків за місцями їх проживання, роботи та в транспортних засобах правоохоронці вилучили значну кількість підроблених документів і обладнання для їх виготовлення, бланки держустанов, банків, комерційних структур, штампи і печатки українських та зарубіжних держорганів, банківські карти та їх заготовки, а також грошові кошти. Також у фігурантів справи вилучено незареєстровану вогнепальну та травматичну зброю, а також набої.

Усім затриманим повідомлено про підозру в здійсненні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України), їм обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Триває досудове слідство.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд заборонив здійснювати поховання у Мархалівському лісі до завершення будівництва - ухвала

Умєров запропонував турецькому колезі сформувати список спільних проєктів в ОПК

Міністри оборони НАТО підписали декларацію про безпеку Балтійського моря

Зміни клімату Землі вчетверо збільшать імовірність військових конфліктів у світі, вважають у Єврокомісії

Про Конвенцію з прав дитини чули 35-38% українців, добре знайомі з нею лише 11% – опитування ЮНІСЕФ

Єрмак за підсумками візиту до США: Україна робить все для досягнення справедливого та стійкого миру

Маск: Без мене Трамп програв би вибори

Зеленський і Шмигаль обговорили рішення, які додадуть Україні стійкості

Львівський обл-ТЦК заявив, що стосовно інциденту з застосуванням "фізичного впливу" проти громадянина назначено службове розслідування

Немає у світі таких мирних ініціатив, які б РФ не відкинула, вони повинні за це відповідати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА