Інтерфакс-Україна
09:00 07.06.2018

Майже 100 людей стали жертвами виверження вулкана в Гватемалі

1 хв читати
Майже 100 людей стали жертвами виверження вулкана в Гватемалі

Уже 99 людей загинули в результаті виверження вулкана Фуего в Гватемалі, майже 200 вважаються зниклими безвісти, повідомила місцева влада.

Роботу рятувальників тимчасово припинено в зв'язку з активізацією виверження в середу. З кратера протягом години викидалися стовпи попелу на висоту понад 4,5 км.

Експерти попереджають, що рясні дощі поблизу вулкана можуть викликати схід селів і лавин вулканічної грязі, що скупчилася на схилах.

Виверження вулкана Фуего почалося 3 червня. В країні розглядається можливість введення надзвичайного стану. Влада була вимушена евакуювати понад 3 тис. людей з небезпечного району, в тому числі з міста Антигуа, який є одним з найпопулярніших туристичних місць, закрити аеропорт.

ОСТАННЄ

Трамп відкрив у Шотландії поле для гольфу

PinchukArtCentre презентує нову роботу Лесі Хоменко на центральному залізничному вокзалі Києва

ГУР спростовує дезінформацію про начебто таємну зустріч в Альпах делегацій України, США та Великої Британії

Зеленський обговорив з прем’єром Канади антикорупційні закони та санкції проти РФ

САП: набрали сили судові рішення щодо 338 корупціонерів, серед яких - вищі посадові особи держави

Зеленський підписав указ, який вносить зміни до Положення про проходження військової служби у ЗСУ

Білорусь пришвидшує запуск військових виробництв для російського ВПК – СЗР України

Міносвіти рекомендує вступникам не відкладати подання заяв до вишів на останній момент

Одним із КРІ в сфері культури має бути кількість годин виробленого українського контенту - Свириденко

Сибіга вдячний Польщі за налаштованість на тісну співпрацю заради спільного майбутнього в ЄС і НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА