Інтерфакс-Україна
08:59 08.06.2018

Тролей біля Арки дружби народів у Києві демонтували через недотримання правил безпеки

2 хв читати
Тролей біля Арки дружби народів у Києві демонтували через недотримання правил безпеки

Тролей біля Арки дружби народів у Києві демонтували через недотримання правил безпеки операторами атракціону, повідомив народний депутат України, радник мера Києва Дмитро Білоцерковець.

Він зазначив, що в 2017 році право на розміщення тролея продали з біржових торгів на один сезон. За словами депутата, тоді переможець заплатив 250 тис. грн за сезон роботи, а однією з основних вимог для участі в торгах було дотримання всіх норм безпеки й отримання всіх необхідних узгоджень.

"На жаль, незважаючи на всі приписи, представники тролея продовжили незаконно його експлуатувати цього сезону", - написав Д.Білоцерковець на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він також навів кілька аргументів на користь демонтажу.

"Перший аргумент - недотримання правил безпеки оператором, що призвело до падіння людини з тролея. Як виявилося, оператор підкупив чоловіка, що впав з тролея, - і той надавав неправдиві свідчення, начебто він упав із дерева. Але аудиторія FB (Facebook - ІФ) надала фото, на якому чітко видно, як з особи, що впала, відстібують обладнання. Це доводить недбале ставлення оператора до життя людей у гонитві за заробітком", - вважає нардеп.

Другим аргументом радник мера назвав підготовку до будівництва канатної дороги в столиці.

"Місто перебуває в активній фазі проектування, а отже, незабаром розпочнуться різні підготовчі роботи. Нагадаю, що ця канатна дорога з'єднає Арку, Труханів острів та Поштову площу", - наголосив Д.Білоцерковець.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд заарештував ексголову "Укренерго" Кудрицького із правом застави в 13,7 млн грн

Трамп має намір зустрітися з Орбаном 8 листопада - ЗМІ

Творці мультфільму "Маша і Ведмідь" можуть бути спонсорами тероризму - Юрчишин з посиланням на Мінкультури

Ексглава "Укренерго" на суді: в мене бездоганна ділова репутація, не збираюся тікати чи ухилятися від слідства

В Хмельницькому завершили роботи з розбору завалів, що утворилися внаслідок вибуху у багатоповерхівці: загиблих двоє – ДСНС

Влучання по Краматорській ВЕС може вплинути на енергетичну ситуацію в регіоні - Greenpeace Україна

Сибіга привітав Туреччину із 102-ю річницею проголошення Республіки

Апеляційний суд Парижу відмовив НАБУ та САП в екстрадиції Жеваго

Німеччина передала українським правоохоронцям підозрюваного у виробництві та збуті психотропів – Офіс генпрокурора

На Одещині ДБР затримало колишнього чиновника військової адміністрації, який продавав "бронь" ухилянтам

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА