Інтерфакс-Україна
13:53 08.06.2018

Суд щодо держзради Януковича продовжиться 21 червня, суддя нагадав про проведення судових дебатів 30 липня

1 хв читати
Суд щодо держзради Януковича продовжиться 21 червня, суддя нагадав про проведення судових дебатів 30 липня

 Оболонський районний суд м. Києва продовжить розгляд справи за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича в державній зраді 21 червня.

На засіданні в п'ятницю суд заслухав допит як свідка в режимі відеоконференції з окупованого РФ Криму колишнього охоронця В.Януковича з Управління Державної охорони України Володимира Павленка.

Після цього головуючий суддя Владислав Дев’ятко зазначив, що суд чекає на наступних свідків сторони захисту 21, 22, 26 і 27 червня. Також допити свідків суд має намір провести 16-20 липня.

Суддя нагадав учасникам процесу, що на 30 липня призначено проведення судових дебатів, які є останньою стадією перед ухваленням судом рішення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп очікує на зустріч з Алієвим та Пашиняном у п'ятницю

Унаслідок атаки ворожих БпЛА на Київщині постраждали три жінки, деталі згодом – Калашник

На фронті за добу сталися 119 боєзіткнень, найбільше - на Покровському напрямку - Генштаб

Через удар ворожого "шахеду" в Харкові спалахнула пожежа на цивільному підприємстві

Трамп спростував, що очікує від Путіна зустрічі з Зеленським перед тим, як зустрінеться з ним сам

Зеленський по розмові з Мелоні: У нас спільний погляд на те, як треба рухатися до реального миру

Радники з безпеки України та партнерів продовжать роботу у п’ятницю – Зеленський

Макрон підтвердив Зеленському повну підтримку Франції щодо припинення вогню і мирних переговорів

Відстрочка для вчителів в "Резерв+" поки технічно неможлива

Унаслідок ворожого обстрілу Куп'янська поранено мирного мешканця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА