Інтерфакс-Україна
16:06 10.06.2018

Загоряння на заводі з виробництва автомобілів сталося на півдні Німеччини

1 хв читати

Вогонь спалахнув на території заводу з виробництва машин марки BMW у федеральній землі Баварія на півдні Німеччини, повідомляє в неділю газета "Мюнхен меркур".

За даними видання, загоряння могло статися під час обробки магнієвих сплавів. Інформації про постраждалих унаслідок пожежі поки що немає.

Зараз над заводом видніються клуби диму, а місцевим жителям рекомендовано тримати вікна та двері зачиненими.

За фактом події буде ініційовано розслідування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Сили спеціальних операцій ЗСУ вразили російське підприємство, яке виготовляло ударні БпЛА – Генштаб

Пʼятеро громадян України загинули внаслідок ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети у житловий будинок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА