20:41 10.06.2018

У швейцарському Вале проголосували проти проведення у них Олімпіади-2026

2 хв читати
У швейцарському Вале проголосували проти проведення у них Олімпіади-2026

Жителі кантону Вале на півдні Швейцарії на референдумі висловилися проти проведення у них зимових Олімпійських ігор у 2026 році. Про це повідомляє місцева телекомпанія RTS.

Явка на плебісциті склала 62,6%. Результати підрахунку голосів показали, що 53,98% учасників референдуму негативно поставилися до ідеї виділити з місцевого бюджету 100 млн швейцарських франків (більше $ 100 млн) на організацію і проведення Олімпіади в Сьоні. На думку тих, хто проголосував, витрати на проведення змагань занадто великі, навіть незважаючи на те, що більшу частину фінансування Олімпіади готовий взяти на себе федеральний уряд країни.

У самому Сьоні, де швейцарська влада також провела опитування населення, проти Олімпійських ігор висловилися понад 60%. Не хотіли б приймати у себе міжнародні спортивні змагання і більшість громадян в Мартін'ї, С'єр, Саксон, Сен-Моріс, Савіз, Ветро, ​​Фісп і Бриг, а також жителі громади Церматт, де розташований знаменитий гірськолижний курорт Швейцарії.

За Олімпійські ігри проголосували в гірських комунах: наприклад, в Кран-Монтані схвалили ідею 57% учасників, в Гомі - 62%, у Фіші - 70%, в Еволені - 65%.

Міністр фінансів Швейцарії Велі Маурер запевнив, що протягом наступних 20 років уряд країни не буде ставити питання про проведення зимової Олімпіади. "Люди вирішили, ми повинні прийняти це. Мільярд залишиться у нас в гаманці для виконання інших зобов'язань", - заявив він.

Проект зимових Олімпійських ігор 2026 року в Швейцарії припускав проведення змагань одразу в чотирьох кантонах країни. Більшу частину заходів хотіли провести в Вале, саме тому ключове значення для проекту представляє думка жителів цього регіону.

На початку квітня МОК опублікував список з семи Національних олімпійських комітетів, які підтвердили свій намір прийняти в своїй країні зимові Олімпійські і Параолімпійські ігри 2026 року. Крім Швейцарії кандидатами стали Австрія (Грац), Канада (Калгарі), Японія (Саппоро), Швеція (Стокгольм), Туреччина (Ерзурум), Італія (Кортіна-д'Ампеццо, Мілан або Турин). Однак пізніше стало відомо про те, що Японія хоче скасувати свою заявку і перенести її на 2030 рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Літаки F-16 почнуть прибувати в Україну цього року разом із навченими пілотами та обслуговуючим персоналом - глава Пентагону

У Києві терміново евакуйовують пацієнтів двох лікарень, зокрема дитячої, через загрозу російського ракетного удару по них - КМДА

Глава Пентагону на "Рамштайн-21": Ми приділимо особливу увагу посиленню протиповітряної оборони України

Зеленський звільнив Яковця з посади командувача Сил підтримки ЗСУ і призначив головою адміністрації Державної спеціальної служби транспорту

На Херсонщині ворожий БПЛА атакував цивільне авто, постраждав чоловік - ОВА

Чергову партію українського зерна доправлено до Судану - Зеленський

Команда Трампа готує пропозиції для послаблення незалежності ФРС - WSJ

СБУ і Нацполіція затримали в трьох областях України торговців трофейною зброєю

Міністра Сольського звільнили з-під варти, він знову виконує свої обов'язки

До Києва прибула новопризначена глава МЗС Латвії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА