Інтерфакс-Україна
20:15 11.06.2018

Помпео назвав кінцеву мету саміту США і КНДР

1 хв читати
Помпео назвав кінцеву мету саміту США і КНДР

Кінцева мета саміту США і КНДР полягає в "повній,  що перевіряється і незворотній денуклеаризації Корейського півострова". Про це заявив держсекретар США Майк Помпео на брифінгу в Сінгапурі, де 12 червня відбудеться перша зустріч американського і північнокорейського лідерів, повідомляє CNBC.

Помпео зазначив, що США готові гарантувати КНДР безпеку в тому випадку, якщо влада Північної Кореї повністю відмовиться від ядерної зброї. "Північна Корея раніше підтвердила нам свою готовність до денуклеаризації, і ми дуже хочемо, щоб ці слова виявилися щирими", - сказав Помпео. При цьому він додав, що санкції відносно Північної Кореї будуть діяти доти, поки не відбудеться повна денуклеаризація КНДР.

За його словами, зустріч президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина "є ознакою величезного потенціалу для досягнення чогось, що принесе величезну користь як нашим народам, так і всьому світу". Він підкреслив, що у Вашингтоні сподіваються, що саміт створить умови для майбутніх продуктивних переговорів з Пхеньяном.

Трамп і Кім Чен Ин прибули в Сінгапур 10 червня. На саміті сторони обговорюватимуть двосторонні відносини і встановлення миру на Корейському півострові. Трамп 7 червня відзначав, що за підсумками зустрічі може бути підписано угоду про закінчення війни на Корейському півострові.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні очікує, що Росія погодиться на 30-денне припинення вогню

Макрон: Європа готова запровадити проти Росії санкції в найближчі кілька днів

У першому півфіналі "Євробачення-2025" визначено 10 фіналістів, Україна пройшла у наступний етап

Польські перевізники припинили блокування пункту пропуску "Дорогуськ" на кордоні з Україною – ДПСУ

Зеленська обговорила з директором з питань освіти ОЕСР результати дослідження "Індексу майбутнього"

Ziferblat зі сцени першого півфіналу "Євробачення-2025" подякували Європі за підтримку України

З початку доби Сили оборони відбили 125 ворожих атак - Генштаб

Україна готова до будь-якого формату переговорів, якщо це допоможе досягти справедливого миру – Єрмак

Блокада українсько-польського кордону польськими перевізниками має бути припинена за рішенням апеляційного суду - ЗМІ

Флот SkyUp Airlines отримав перший літак Airbus A321Neo, - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА