16:53 13.06.2018

Кабмін схвалив проект змін до законодавства щодо забезпечення житлом військових із тимчасово окупованого Донбасу та Криму

1 хв читати

Кабінет Міністрів України схвалив проект закону "Про внесення змін до ст. 12 закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", який дасть змогу військовим з окупованих територій отримати житло та право на компенсацію за оренду житла.

Як повідомляється в середу на сайті Міністерства оборони України, таке рішення уряд ухвалив на засіданні в середу.

Ці законодавчі зміни дадуть змогу врегулювати питання забезпечення житлом та перебування на квартирному обліку деяких категорій військовослужбовців, внутрішньо переміщених осіб, звільнених з військової служби, які прибули з тимчасово окупованих територій Криму, Севастополя та окремих районів Донецької і Луганської областей, за якими зберігаються права власності на житло, користування службовими жилими приміщеннями та жилими приміщеннями для постійного проживання, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях і проживання в яких було неможливим.

Міністр оборони Степан Полторак зазначив, що багато військових, які залишилися вірними присязі та покинули тимчасово окуповані території, втратили житло.

"Ці зміни дадуть змогу військовим отримати житло і право на компенсацію за піднайом житла, незважаючи на те, була у них квартира в окупованому Криму чи не була", - зазначив глава оборонного відомства.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА