Інтерфакс-Україна
20:06 13.06.2018

Омбудсмен Денісова вирушає до Росії для відвідування незаконно ув’язнених українців

1 хв читати
Омбудсмен Денісова вирушає до Росії для відвідування незаконно ув’язнених українців

Президент України Петро Порошенко повідомив, що в середу уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вирушає до Росії для відвідування незаконно утримуваних українців.

"На виконання моїх домовленостей, саме в ці хвилини Людмила Денісова вирушає в Росію для відвідання незаконно ув’язнених українців. Попросив передати слова нашої підтримки", - написав глава держави в Twitter.

Він додав: "Спільними зусиллями ми обов'язково повернемо всіх наших додому!".

Пізніше Л.Денісова написала на сторінці у Facebook: "За декілька хвилин рушає потяг... Їдемо до незаконно ув’язнених в РФ українців. Перше місце - Москва".

Як повідомила прес-служба українського омбудсмена, щодо інших візитів інформація буде пізніше.

Під час візитів Л.Денісова планує перевірити умови тримання громадян України, забезпечення їх юридичною та медичною допомогою, дотримання Росією свого законодавства при ув’язненні українців та виконання нею ратифікованих міжнародних конвенцій, що регулюють права обмежених у свободі.

Як повідомлялося, 9 червня П.Порошенко зустрівся з Л.Денісовою та доручив їй найближчим часом відвідати українських політв'язнів, яких утримують у Росії та в окупованих Криму і Донбасі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп написав, що збирається проводити EXPO-2035 у Флориді і обмірковує свій 4-й термін на посту президента США

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад

Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА