Інтерфакс-Україна
09:03 14.06.2018

Трамп має намір вивести війська з Корейського півострова

1 хв читати
Трамп має намір вивести війська з Корейського півострова

Президент США Дональд Трамп заявив, що хоче "якомога швидше" вивести американських військових з Корейського півострова. Таку заяву американський лідер зробив в інтерв'ю телеканалу FoxNews.

"Мені б хотілося вивести війська якомога швидше, тому що нам це коштує великих грошей", - сказав Трамп. "Я хотів би повернути їх додому. Але зараз (на саміті США-КНДР в Сінгапурі) це питання не обговорювалося. У відповідний час ми його обговоримо".

Наразі в Південній Кореї знаходиться американський військовий контингент чисельністю понад 28 тис. чоловік. Війська регулярно беруть участь в спільних з Сеулом військових навчаннях, викликаючи невдоволення з боку Пхеньяна.

Раніше в Сеулі відзначали, що підписання договору про мир між Південною та Північною Кореями не змінить статус розташованих на півострові американських військ. "Американські війська, дислоковані в Південній Кореї, - це питання союзницьких відносин між Південною Кореєю і Сполученими Штатами. Це питання не має нічого спільного з підписанням мирних угод", - сказав представник адміністрації південнокорейського президента Мун Чже Іна, слова якого наводив Reuters.

Сеул розраховує, що Вашингтон залишить на півострові американські війська, оскільки вони відіграють роль посередника під час вирішення військових питань між сусідніми державами, такими як Китай і Японія, відзначав один з південнокорейських чиновників на умовах анонімності під час бесіди з агентством.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Завжди був дефіцит ракет SAMP/T

Росія хоче оточити українських військових на території України - Зеленський

Зеленський утворив делегацію на переговори з партнерами щодо миру у складі Єрмака, Сибіги, Умєрова та Паліси

Військові планувальники зберуться 20 березня у Великій Британії для розробки плану підтримки іноземним контингентом безпеки України - Стармер

Глава МЗС Австрії ознайомилась з ходом відновлювальних робіт у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії

Зеленський повідомив про успішний удар нової ракети "Довгий Нептун" по ворогу на 1000 км

Фон дер Ляєн: Ми будемо підтримувати зміцнення України та її ЗС відповідно до нашої "стратегії дикобраза"

Прем’єр Нідерландів про відеоконференцію: Досягнута згода підтримки України і продовження тиску на РФ

Україна потребує сильних армії та ОПК і чітких гарантій безпеки – президент Литви

Стармер закликав продовжувати чинити тиск на Путіна для беззастережного припинення вогню

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА