Інтерфакс-Україна
14:12 14.06.2018

Омбудсмен Денісова проти пропозиції Москви відвідати Сенцова після 22 червня

1 хв читати
Омбудсмен Денісова проти пропозиції Москви відвідати Сенцова після 22 червня

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на переговорах в Росії наполягає на відвідуванні засудженого Олега Сенцова найближчим часом і проти пропозиції відвідати його після 22 червня.

"Питання з візитом до Олега Сенцова залишається відкритим. Ми наполягаємо на якнайшвидшій поїздці до міста Лабитнангі (Тюменська обл.), де тримають Олега, а Росія пропонує можливу дату візиту після 22 червня. Нас це категорично не влаштовує! Ми будемо далі наполягати на тому, щоб поїхати туди найближчими днями", - цитує Л.Денісова прес-служба українського омбудсмена.

За її словами, російська сторона запропонувала їй здійснити перший візит у місто Омськ у суботу, 16 червня. Там тримають у неволі українця Дмитра Штиблікова.

В ефірі телеканалу "112 Україна" в четвер український омбудсмен розповіла: "Ми подали свій план зустрічей з нашими ув'язненими. Це наш план зустрічей. Поки що він у них на розгляді. Ніякої дорожньої карти немає, є наша заявка на те, як, коли і кого ми хочемо відвідати. Поки що це питання обговорюється".

За інформацією прес-служби уповноваженого Верховної Ради з прав людини, ці питання обговорювалися в четвер у Москві в офісі російського омбудсмена. Сторони обговорили деталі поїздки Л.Денісової і можливість її візитів до політв'язнів - громадян України, яких тримають у неволі в Росії.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Подано перші 100 заяв від переселенців на придбання житла з компенсацією 70% за програмою "єОселя"

Обшуки проводилися у прокурора, який розслідує справу детективів НАБУ, це викликає сумніви щодо об'єктивності – Офіс генпрокурора

Нацкомісія схвалила перелік тергромад, назви яких потребують приведення до стандартів держмови

Кабмін надав право на отримання дозволу на імміграцію особі з подружжя загиблого за Україну іноземця

Антикорупційні органи викрили прокурора Офісу генпрокурора та адвокатів на підбурюванні до підкупу начебто прокурорів САП та суддів ВАКС

Ворожий БПЛА влучив на територію одного із закладів освіти в Сумах

У РФ понад 500 танкерів тіньового флоту – Зеленський

Україна та ЄС вийдуть на виробництво артилерійського пострілу рівня РФ у 2026 році – Зеленський

Більшість українців виступає проти територіальних поступок у війні з Росією – опитування

Росіяни готують провокації щодо полонених на території Білорусі для тиску на Україну – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА