18:02 14.06.2018

В Україні наразі немає правового поля для легалізації одностатевого партнерства

2 хв читати
В Україні наразі немає правового поля для легалізації одностатевого партнерства

Питання легалізації одностатевого партнерства в Україні потребує всебічної дискусії, в країні наразі немає правового поля для ухвалення такого рішення, зазначає заступник міністра юстиції України Наталія Бернацька.

"На сьогодні ніяких проектів законів або урядових рішень щодо легалізації одностатевого партнерства в цивільній або іншій формі ще не розроблялося", - сказала Н.Бернацька журналістам у Києві в четвер, відповідаючи на запитання про те, чи розробляє Мін’юст нормативно-правові акти в контексті затвердженої Кабінетом Міністрів у 2015 році Національної стратегії у сфері прав людини, яка, зокрема, передбачає законодавче закріплення цивільного партнерства одностатевих пар.

За словами заступника глави Мін’юсту, Нацстратегія є комплексним документом для поступового обговорення зазначених у ній питань.

"Чи буде це питання порушуватися? Упевнена, що цього року і наступного ці питання будуть предметом дискусії. Але на сьогодні ні Конституція України, яка говорить, що існує лише союз чоловіка і жінки, ні Сімейний кодекс... не дають правового поля... Немає правового поля, щоб це зробити (легалізувати одностатеве партнерство - ІФ). Тому це тривала дискусія, і кулуарно ніколи нічого з цього питання ухвалюватися не буде", - наголосила заступник міністра.

"Стратегія визначена до 2020 року, тому дискусія триватиме", - додала вона.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України в 2015 році затвердив план дій із реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року (розпорядження Кабміну від 23 листопада 2015 № 1393-р).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Чиновник Мін’юсту і двоє керівників пенітенціарної системи в Одеській області вимагали хабарі за закупівлю деревини за завищеними цінами

Мін'юст України подає документи для лютневого засідання ЄСПЛ щодо анексії Криму та порушень прав людини

Питання перенесення СІЗО за межі міст ще актуальне, але наявні ізолятори також ремонтуватимуть - заступник міністра юстиції

ЄСПЛ зобов'язав РФ до 3 грудня надати інформацію про захоплених українських моряків

Мін'юст звернувся до ЄСПЛ щодо захисту прав захоплених РФ українських моряків

Мін’юст готує заяву до ЄСПЛ щодо захисту прав захоплених РФ українських моряків

Почаївська лавра продовжить користуватися комплексом споруд, незважаючи на рішення Мін'юсту – представник УПЦ (МП)

Комісія Мін'юсту скасувала незаконну перереєстрацію комплексу споруд Почаївської Лаври

У Мін’юсті мають намір розширити практику носіння електронного браслета

Міністр Петренко зареєстрував черговий "шлюб за добу", в Україні понад 40 пар уже скористалися цією послугою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА