Інтерфакс-Україна
08:50 15.06.2018

Україна та ще 37 держав закликали Генсека ООН сприяти звільненню Сенцова

1 хв читати
Україна та ще 37 держав закликали Генсека ООН сприяти звільненню Сенцова

Українська сторона передала офіційного листа від імені 38 країн Генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррешу, перед його візитом до Росії, із закликом посприяти звільненню з російського полону Олега Сенцова та інших політичних заручників, повідомили в Українській місії в ООН.

"Єльченко (постійний представник України при ООН - ІФ) передав Генеральному секретарю ООН спільний лист від імені 38 держав - України, ЄС, США, Туреччини, Грузії, Молдови, Австралії, Канади, Ісландії, Ліхтенштейну, Швейцарії - з проханням надати сприяння в звільненні О.Сенцова та інших українських політичних в'язнів Кремля", - йдеться в повідомленні в акаунті Місії в Twitter у четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

11 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Активи російської "Лукойл" в Іраку під загрозою через санкції США – ЗМІ

Країни ЄС у вересні надали захист 79,2 тис. біженцям з України, це рекорд з серпня 2023 року - Євростат

Міністри фінансів країн ЄС розглядатимуть у четвер два способи фінансової підтримки України – ЗМІ

Словацька прокуратура припинила слідство у справі про передання Україні винищувачів МіГ-29 - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 156 ворожих атак - Генштаб

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - прокуратура

Уряд очікує на результати процесуальних дій щодо "Енергоатома" і готовий сприяти НАБУ та САП - Свириденко

Енергетики працюють над мінімізацією обмежень електрики, але ситуація може погіршитися з наступними атаками – глава Міненерго

Зеленський: Фактично кожного дня Україна застосовує далекобійні санкції проти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА