Інтерфакс-Україна
07:20 16.06.2018

У напрямку БПЛА СММ дальнього радіусу дії бойовики стріляли і запускали ракети зенітно-ракетного комплексу

2 хв читати
У напрямку БПЛА СММ дальнього радіусу дії бойовики стріляли і запускали ракети зенітно-ракетного комплексу

У п'ятницю на Донбасі незаконні збройні формування з ракетно-зенітних комплексів (ЗРК) і зенітної установки обстріляли безпілотний літальний апарат Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

"15 червня о 5:06 безпілотний літальний апарат (БПЛА) СММ дальнього радіусу дії, який пролітав над н. п. Бетманове (кол. Червоний Партизан, непідконтрольний уряду, 23 км на північний схід від Донецька), зафіксував конденсаційний слід від ракети , балістична траєкторія польоту якої проходила істотно нижче висоти, на якій пролітав БПЛА з північного сходу", - йдеться в повідомленні на сайті організації в п'ятницю.

Також наголошується, що відразу ж після зафіксованої ракети, БПЛА виявив зенітно-ракетний комплекс (ЗРК; 9K33 "Оса"), розміщений з порушенням ліній відведення на відстані близько 2 км на північний захід від н. п. Пантелеймонівка (непідконтрольний уряду, 26 км на північний схід від Донецька) і приблизно в 4 км на північний схід від району польоту БПЛА.

"У той же час було зафіксовано, як з ЗРК в напрямку безпілотника випущена друга ракета, балістична траєкторія польоту якої також проходила істотно нижче висоти, на якій пролітав БПЛА. Через близько три хвилини безпілотник зафіксував, ймовірно, зенітну установку (ОУ-23, 23 мм), розміщену у ЗРК, з якої було також здійснено кілька пострілів в напрямку БПЛА. за оцінкою СММ, вогонь вівся по БПЛА, який повернули на базу неушкодженим", - сказано в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко на інвестфорумі в Берліні сподівається залучити кошти на відновлення та розвиток Києва

РФ бомбардує українську енергетику, щоб спинити надання Україні далекобійної зброї, - Яценюк

Держава компенсуватиме ветеранам з інвалідністю витрати на переобладнання автівок з січня 2026р. - Мінветеранів

Загальні темпи просування ворога минулого тижня зросли на 43% переважно за рахунок півночі Донеччини та Мілового – DeepState

ТЕС ДТЕК зазнали атак 5-6 балістичних ракет останнім часом - Сахарук

Лондонський суд зобов’язав ексвласників ПриватБанку Коломойського та Боголюбова сплатити більше $3 млрд – банк

Українська видавнича асоціація пропонує створити "Культурний пакунок" у межах "Зимової підтримки"

О.Кулеба: Ліквідація наслідків удару РФ по критичній інфраструктурі країни триває, тепло- та водопостачання відновлюється

Дощі можуть ускладнити рух транспорту і роботу енергетичних та комунальних підприємств у 6 областях – Гідрометцентр

Операція "Мідас": Злочинна схема передбачала відкати до 15% з контрактів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА