Інтерфакс-Україна
09:14 16.06.2018

У Києві виявлені і знищені 4 вибухонебезпечних предмети часів Другої світової війни

2 хв читати
У Києві виявлені і знищені 4 вибухонебезпечних предмети часів Другої світової війни

У Києві в п'ятницю піротехнічними силами Держслужби з надзвичайних ситуацій України були вилучені і знищені на полігоні 4 артилерійські снаряди часів Другої світової війни.

"15 червня до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що в Голосіївському районі столиці, в лісовому масиві в урочищі "Лиса гора" і в Деснянському районі на вул. Радистів під час перевірки території виявлені артилерійські снаряди Д-45 мм в кількості 2 одиниць, Д-76 мм в кількості 1 одиниці і Д-105 мм в кількості 1 одиниці. Всі виявлені артилерійські снаряди часів Другої світової війни", - йдеться в повідомленні на сайті ДСНС в м.Києві в суботу вранці.

Відзначається, що групою піротехнічних робіт 1 Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування боєприпаси були вилучені і знищені на полігоні.

Рятувальники наголосили, що всього з початку року на території м.Києва вилучено та знищено 643 вибухонебезпечних предмети часів Другої світової війни.

"Шановні кияни та гості міста! Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в м.Києві попереджає, що при виявленні вибухонебезпечних предметів часів минулих війн слід бути вкрай обережними. Перше, що потрібно зробити - зателефонувати за номером 101 або 102 і повідомити, де знайдений небезпечний предмет. Далі необхідно огородити місце його знаходження і не допускати до нього інших людей, особливо дітей. Не чіпати, не пересувати, не стукати по корпусу, не розбирати вибухонебезпечний предмет", - просять у ДСНС столиці.

Також рятувальники відзначили, що радіус розльоту небезпечних частин розірваного снаряда може досягати декількох метрів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони не планує продовжувати термін повторної ВЛК для обмежено придатних

Зеленський і президент Фінляндії обговорили дипломатичні можливості

Замість спаленої техніки росіяни завозять на аеродроми цілі літаки, щоб на супутникових знімках не було видно вражених бортів - джерела

Зеленський: готуємо рішення на підтримку спільних оборонних виробництв із партнерами

Україна була обрана членом ЕКОСОР на 2026-2028 роки – МЗС

Міністр оборони Німеччини не підтвердив інформацію про начебто знищення IRIS-T в Україні

Швеція приєднується до Коаліції з РЕБ та стане її співголовою

Потрібно повністю перекрити Росії доступ до ресурсів для ведення війни - Єрмак

Умєров за результатами зустрічі "Рамштайну": У 2025 році безпекова допомога перевищить показники всіх попередніх років повномасштабної війни

Міністр оборони Великої Британії про спецоперацію СБУ "Павутина": Знімаю капелюха

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА